Google má plán, ako bude aktualizovať Chrome

0

Začiatkom mesiaca Google oznámil pozastavenie aktualizácií pre Chrome.

Podľa servera BetaNews teraz informoval o svojom nadchádzajúcom pláne a aj to ako bude vydávať aktualizácie svojho softvéru.

Chrome 83 bude uvedený o tri týždne skôr, ako pôvodne plánoval. Avšak preskočí vydanie verzie 82 a do 83-jky zapracuje aj vylepšenia, ktoré sa pôvodne mali objaviť v predchádzajúcej verzii. Vývoj na verziách Beta a Dev budú pokračovať od tohto týždňa. Chrome Beta aj naďalej zostáva na verzii 81 ale verzia Dev poskočí na 83.

Stabilná verzia Chrome 81 vyjde 7. apríla a verzia 83 je naplánovaná v polovici mája. Načasovanie vetvy 84 zatiaľ nie je dostupné, no Google plánuje oznámiť aj jej dátum vývoja.

V prípade operačného systému Chrome OS zatiaľ nie sú bližšie informácie. Zostáva sa pri pôvodnom pláne. Teda, že bude sledovať tento operačný systém a v prípade potreby poskytne aktualizácie tak, aby systém zostal bezpečný.

Zdroj: BetaNews

Prečítajte si aj:

Microsoft a Google pozastavujú vývoj prehliadačov

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár