Microsoft a Google pozastavujú vývoj prehliadačov

0

Aspoň pokým sa aktuálna situácia nevyrieši.

Pôvodne s týmto postojom prišiel Google, ktorý na Twitteri oznámil, že pozastavuje aktualizáciu prehliadača Chrome a operačného systému Chrome OS. Aktuálna verzia Chrome 80 sa tak nejaký čas nedočká aktualizácie ani vylepšení či opráv. Je to aj z dôvodu práce z domu zamestnancov tejto spoločnosti. Správu priniesol server WinAero.

Microsoft sa k tomuto vyhláseniu pridal o niekoľko dní neskôr a takisto pozastavil vývoj svoj prehliadača Edge do doby, kým sa situácia ukľudní. Aj preto nebude Edge 81 privedený do stabilnej verzie a zostávame na čísle 80. Zatiaľ je Edge 81 ako Beta a Edge 82 ako Developer verzia.

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

Google odporučil svojim zamestnancom v USA pracovať z domu: Dôvodom je koronavírus

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>