Nedávno sa veľkého prepracovania dočkala aj služba Google Fit.

Spoločnosť Google sa v týchto dňoch rozhodla predstaviť novú verziu svojho operačného systému Wear OS, ktorý je určený pre inteligentné hodinky. S najnovšou verziou prichádza aj veľký redizajn, ktorý sa zameriava predovšetkým na uľahčenie prístupu k často používaným funkciám, ako je Asistent či informácie o zdraví a športe.

Prepracovania sa však dočkali aj upozornenia, ktoré sú teraz okrem iného aj lepšie farebne odlíšené. Menších úprav sa dočkali aj rýchle nastavenia, kde nechýba prístup k službe Google Pay, režimu lietadla či režimu divadla. V dolnej časti rýchlych nastavení je dostupný aj stav batérie a informácie o aktivite Bluetoothu. 

Veľkej zmeny sa dočkala najmä sekcia o zdraví. Tá teraz dizajnovo vychádza z mobilnej aplikácie Google Fit, ktorá prešla nedávno taktiež veľkým redizajnom. Nachádzajú sa na nej predovšetkým dve základné informácie o počte aktívnych pohybových minút a aktivity srdca. 

Aktualizácia by mala byť dostupná v najbližších týždňoch pre všetky podporované zariadenia. Niektoré funkcie však môžu byť obmedzené iba na podporované krajiny.

Zdroj: 9to5Google

Prečítajte si aj:

Google Fit dostáva veľkú aktualizáciu. Prináša viacero noviniek vrátane redizajnu

Značky:

Komentáre sú uzavreté