V súvislosti s karanténnymi opatreniami zostáva vo svojich domovoch, čoraz viac ľudí a rodín s deťmi.

Keďže niektorí rodičia sú s deťmi doma už od minulého týždňa, môžu im deti prerastať cez hlavu.

Okrem množstva tipov na aktivity vrátane vzdelávania, ktoré nájdete na našom webe, sa po novom rozhodla z vlastnej iniciatívy pomôcť rodičom aj herečka Zuzana Fialová.

Na svojom Instagramovom profile avizovala, že od piatku, bude každý deň o 19.30 h, deťom čítať rozprávku naživo, na jej Instagramovom účte. Podľa jej slov to bude robiť dovtedy, kým to bude potrebné.

Považujeme to za veľmi milú a bezprostrednú aktivitu, ktorá možno uľahčí dočasný diskomfort mnohým rodičom v karanténe. Ak máte záujem vypočuť si Zuzaninu rozprávku, začnite sledovať jej profil a v nastaveniach si zapnite upozornenia na jej živé videá.

 

Na YouTube sa týchto rozprávok zrejme nedočkáme. Samotná herečka sa totiž v komentároch na otázku jej odberateľa vyjadrila: „to neviem:) a som sama doma. som trapna, ale toto je moj technologicky vrchol🤷‍♀️“

V každom prípade si túto aktivitu v týchto ťažkých časoch vážime.

Od budúceho týždňa pre vás aj my v TOUCHIT pripravujeme ďalšie zaujímavé aktivity, ktoré vám zjednodušia život počas home office či domáce chvíle s deťmi. Sledujte náš web.

Zdroj titulnej fotografie: Instagram, Zuzana Fialová

Prečítajte si aj:

Hraním tejto hry môžete pomôcť pri hľadaní vakcíny na koronavírus

 

Tomas Buransky

Tomas Buransky
Mám rád nové veci a preto je skvlelé, že vďaka mojej práci sa môžem venovať marketingu v spojení s tými najnovšími technológiami.