Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

HONOR naďalej pokračuje v zlepšovaní svojich smartfónov aj v oblasti mobilných hier. Smartfóny sú zákazníkom prispôsobované tak, aby splnili všetky herné požiadavky a dodali čo najlepší zážitok z hry. Teraz je u modelov HONOR 20 a HONOR 20 Pro jedinečná možnosť získať špeciálny oblek v hre Fortnite.

HONOR sa naďalej pokúša priniesť svojim zákazníkom to najlepšie. HONOR Play, ktorý bol uvedený na trh v lete minulého roka, je poháňaný čipsetom Kirin 970. Model je vybavený ďalšími špeciálnymi funkciami, ktorých cieľom je zlepšiť herný zážitok a posunúť ho o úroveň vyššie. HONOR súčasne predstavil GPU Turbo, ktoré zvyšuje výkon telefónu a zároveň znižuje spotrebu energie. HONOR 20 Pro bol predstavený v máji 2019 a vyznačuje sa celým radom technologických inovácií prispôsobených aj pre hráčov. HONOR kombinuje v jednom modeli čipset Kirin 980 AI s výkonným GPU Mali-G76, 9.1 surround sound, špeciálny chladiaci systém, výkonnú 4000 mAh batériu a 6,66palcový displej, ktoré spolu vytvárajú jedinečný pôžitok z hry.

HONOR posilňuje vernosť k svojmu „hlavnému hráčskemu publiku“, ktoré tvorí 18% jeho celkových užívateľov. Vzhľadom k tomu, že jeho 18% fanúšikov sa prehlasuje za hráčov, HONOR uvažuje o možnosti vstupu do zóny e-športov prostredníctvom partnerstiev s renomovanými hráčmi a usporadúvaním medzinárodných súťaží.

HONOR na Gamescom 2019 oficiálne oznámil svoju novú hernú stratégiu, ktorej cieľom je rozvoj mobilných hier prostredníctvom technológií. Značka sa stavia na popredné miesto v odvetví mobilných hier poskytovaním výkonnej hernej technológie vo svojich modeloch, inovatívnych doplnkoch a taktiež vďaka spolupráci s vývojármi.

HONOR zakladá svoju hernú technológiu na troch pilieroch: viac než smartfón, viac než vývoj, viac než hra. Tieto tri piliere sa odrážajú v novom modeli HONOR 20 Pro, ktorý je schopný zvládnuť akúkoľvek náročnú hru. HONOR 20 Pro disponuje vlastnosťami, ktoré uspokoja aj náročných hráčov.

  1. Nenechajte svoj smartfón prehriať

Grafénový chladiaci systém efektívne znižuje prevádzkovú teplotu telefónu a zaistí tak stabilný výkon procesoru. V porovnaní so svojím predchodcom tento chladiaci systém prináša až o 27% väčšiu účinnosť odvádzania tepla a je typický pre vlajkové modely.

  1. S virtuálnym surround zvukom 9.1 sa budete cítiť takmer ako v kine

Surround sound zvyšuje zvukový zážitok z hry, keďže dokáže rozprestrieť zvuk tak, že znie akoby prichádzal zo všetkých smerov. Je to po prvýkrát, kedy bola táto špičková technológia aplikovaná na smartfóny.

  1. Skvelá výdrž batérie

HONOR 20 Pro má 4000 mAh batériu, ktorá vydrží počas celodenného používania. Naviac disponuje funkciou supercharge, ktorá zaistí nabitie smartfónu na 50% za 30 minút.

  1. Čipset Kirin 980

HONOR 20 Pro je vybavený pokročilým čipsetom Kirin 980, ktorý značne zvyšuje výkon telefónu. Kirin 980 je postavený na princípe využitia inteligentného mechanizmu Flex-Scheduling, ktorý umožňuje prispôsobenie CPU podľa zaťaženia a dokáže tak používateľom poskytnúť predĺženú životnosť batérie a dosahovať lepšie výkony.

  1. Revolučný GPU Turbo 3.0

HONOR 20 Pro je taktiež vybavený GPU Turbo 3.0 – priekopníckou hardvérovou a softvérovou technológiou, ktorá zrýchľuje spracovanie grafiky a optimalizuje tak zážitok z mobilných hier. GPU Turbo 3.0 umožňuje plynulý chod najpopulárnejších hier ako sú Fortnite, PUBG Mobile, Vainglory, Arena of Valor a ďalšie.

Exkluzívny Fortnite Skin u HONOR 20 Série

Fortnite je stále hrou, ktorá zastáva najvyššie miesta v rebríčkoch mobilných hier. Spoločnosť Epic Games sa spojila so spoločnosťou HONOR a už v minulosti používateľom poskytla nový Skin výhradne len pre vlastníkov HONOR View20. Teraz v sérii HONOR 20 ponúka Epic Games hráčom rovnakú šancu. V dvoch modeloch tejto série je k dispozícii Wonder Skin. Je to jedinečná možnosť len pre vlastníkov modelov HONOR 20 alebo HONOR 20 Pro.

Značky: