Hisense rozširuje svoj sortiment domácich spotrebičov určených na starostlivosť o bielizeň o nový rad PureJet.

Ako prvá prichádza na trh práčka so sušičkou so skutočne veľkou kapacitou 10/6 kg. Je vybavená inovatívnym systémom vodného prúdu PureJet pre dokonalé výsledky, parnými funkciami a celým radom špeciálnych programov vrátane superrýchleho. K dispozícii je aj automatické dávkovanie pracieho prostriedku, možnosť pridať zabudnutú bielizeň a funkcia automatického čistenia. Tichý chod zaručuje úsporný a spoľahlivý invertorový motor. Novinka je už v predaji za odporúčanú cenu 719 EUR.

Nová práčka so sušičkou Hisense WDQR1014EVAJMB je ideálna pre viacčlenné domácnosti, v ktorých je veľa bielizne a nie je priestor na dva samostatné spotrebiče. Spoľahlivo totiž vyperie 10 kg a vysuší 6 kg bielizne. A to je naozaj veľa. Postará sa však aj o prešívané deky, závesy, vankúše a iné objemné textílie, ktoré by sa do bežnej práčky nezmestili.

Práčka Hisense WDQR1014EVZdroj: Hisense
Hisense WDQR1014EV

PureJet

Práčka so sušičkou využíva systém PureJet s tryskami a silným prúdom vody – prací prostriedok sa tak vo vodnom kúpeli rýchlo a bez zvyškov rozpustí, rovnomerne prenikne do vlákien a zbaví ich aj silnej špiny. Silný prúd vody sa postará aj o dokonalé pláchanie a odstránenie zvyškov pracieho prostriedku, za čo sa vám poďakuje vaša pokožka aj pokožka vašich blízkych.

Parná funkcia Pure Steam

Technológia Pure Steam využíva jemnú paru na odstránenie pachov a zároveň vyrovnáva vlákna, aby ste nemali takmer žiadnu prácu so žehlením.

Oblečenie zanecháva príjemne svieže a bez záhybov. A nielen to, postará sa aj o nekompromisnú čistotu. Dokáže totiž odstrániť až 99,9 % škodlivých baktérií a patogénnych mikroorganizmov.

Automatické dávkovanie pracieho prostriedku

Možno si nie ste istí, aké množstvo pracieho prostriedku je správne. A ruku na srdce, málokto z nás používa odmerku. Veľkokapacitný zásobník stačí naplniť a spotrebič si automaticky nadávkuje optimálne množstvo tekutého pracieho prostriedku. Zmestí sa do neho toľko pracieho prostriedku, ktorý vystačí približne na 14 pracích cyklov. Takže stačí raz za čas naplniť zásobník a dlho sa nemusíte o nič starať. Možno budete prekvapení, koľko pracieho prostriedku ušetríte – väčšina z nás ho totiž dáva oveľa viac, ako je potrebné. Na škodu vašej peňaženky aj pokožky.

Práčka Hisense WDQR1014EVZdroj: Hisense
Hisense WDQR1014EV

Jedinečná štruktúra bubna

Okrem správneho dávkovania pracieho prostriedku prispeje k čistote bielizne aj špeciálne konštruovaný bubon a jeho reliéfny dizajn pripomínajúci jemné snehové vločky. Táto špeciálna štruktúra bubna totiž pomáha zbaviť bielizeň aj odolných nečistôt a pritom je dostatočne šetrná
k jemným textilným vláknam. Odolný bubon s pochrómovaným povrchom je navyše navrhnutý tak, aby mohol plniť svoju funkciu dlho a efektívne.

Funkcia na zabudnuté kusy oblečenia

Stáva sa vám občas, že zapnete práčku a vzápätí si uvedomíte, že ste do nej niečo zabudli vložiť? Nepríjemnú situáciu vám pomôže napraviť tlačidlo s funkciou Pause&Add. Do bubna môžete pridať zabudnuté tričká, ponožky a akékoľvek iné oblečenie, ktoré nájdete napríklad pod posteľami v detských izbách, a to aj počas pracieho cyklu.

Invertorový motor

Spoľahlivá prevádzka novej práčky so sušičkou sa opiera predovšetkým o kvalitný invertorový motor s 10-ročnou zárukou, ktorý pracuje efektívne, ticho a bez vibrácií. Je nielen mimoriadne tichý a úsporný, ale aj odolný, takže sa môžete spoľahnúť na to, že vám spotrebič naozaj dlho vydrží.

Rýchle pranie

Medzi 15 programami nájdete aj špeciálny program na pranie košieľ alebo extra rýchly program Quick Wash, ktorý vyperie 1 kg bielizne len za štvrť hodiny. K dispozícii je aj program na automatické čistenie, vďaka ktorému bude vaša bielizeň vždy voňavá a bez škodlivín, ktoré sa môžu tvoriť v uzavretom vlhkom priestore spotrebiča.

Elegantný spotrebič Hisense WDQR1014EVAJMB v modernom dizajne v čiernej farbe má štandardné rozmery 595 x 845 x 610 (š x v x h mm), 15 programov, rýchlosť odstreďovania až 1400 otáčok/min. a patrí do energeticky extra úspornej triedy B (pranie), resp. E (sušenie). Ovláda sa pohodlne pomocou veľkého dotykového panela nakloneného v ergonomickom uhle 15°, takže sa pri zadávaní programov a funkcií nemusíte zohýbať. Často používané programy si môžete uložiť ako obľúbené.

Práčka Hisense WDQR1014EVZdroj: Hisense
Hisense WDQR1014EV

Stručne o novinke

Nová práčka so sušičkou Hisense WDQR1014EVAJMB v elegantnej čiernej farbe s extra kapacitou 10 kg prania/6 kg sušenia je ideálna tam, kde sa žije aktívne a nie je priestor na samostatnú práčku a sušičku. Má robustný bubon so špeciálnym reliéfom snehových vločiek. Využíva systém PureJet s tryskami a silnými prúdmi vody, ktorý dobre a rýchlo rozpúšťa prací prostriedok, čím je pranie efektívne a pláchanie dokonalé, čo je dôležité v rodinách s deťmi a alergikmi.

Technológia Pure Steam využíva jemnú paru na odstránenie pachov, vyrovnanie vlákien a odstránenie nebezpečných baktérií a škodlivín. Medzi 15 programami nechýba ani extra krátky 15-minútový program a automatické čistenie. Spotrebič má tichý a spoľahlivý invertorový motor s 15-ročnou zárukou, automatické dávkovanie pracieho prostriedku a funkciu na pridanie zabudnutej bielizne. Ovláda sa intuitívne pomocou dotykového panela. Odporúčaná cena je 719 EUR.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou sk.hisense.com.

Prečítajte si aj:

Značky: