V dvanástom ročníku ankety Mobil roka 2018 powered by O2 môžete hlasovať v 7 kategóriách.

Hľadáme nielen najlepšie smartfóny, ale aj príslušenstvo, ktoré nám z používania smartfónu poskytuje lepší zážitok. K svojmu smartfónu pripájame rôzne gadgety, ako sú napr. inteligentné hodinky – a práve na tie sa dnes pozrieme.

Vybrali sme pre vás osem zaujímavých modelov od rôznych významných výrobcov tak, aby si z nich mohol vybrať naozaj každý z vás.

Hlasovať za svojho favorita medzi Inteligentnými hodinkami môžete na stránke www.mobilroka.sk. Hlasovanie bude prebiehať do 12. februára, každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o 12 hodnotných cien.

 

Apple Watch Series 4

Najnovšie hodinky od Applu prinášajú väčší displej ako predchádzajúce generácie. Apple totiž dokázal zmenšiť rámiky okolo displeja a tak Series 4 majú obrazovku doslova od okraja po okraj. Apple Watch Series 4 sú dvakrát rýchlejšie, majú vylepšený gyroskop aj akcelerometer. Hlavným vylepšením je zabudovanie EKG senzora, ktorý môže pomôcť s včasnou diagnostikou srdcových chorôb. Funkcia je dostupná iba v niektorých krajinách. Výdrž batérie je na úrovni jedného až jeden a pol dňa. Apple Watch Series 4 fungujú iba s iPhonom.
Za hodinky hlasujte tu>>

Fitbit Versa

Fitbit Versa sú hodinky od známeho výrobcu fitness náramkov. Hodinky Versa sú navrhnuté s dôrazom na kompaktný dizajn – zariadenie je ľahké, tenké a na ruke vám nebude zavadzať ani počas dlhodobého nosenia. Potešia jasným a dobre čitateľným displejom, úložiskom pre hudbu a NFC platením cez systém Fitbit Pay, ktorý zatiaľ u nás nie je dostupný. Hodinky Versa počítajú kroky, monitorujú aktivitu a sú odolné voči vode do hĺbky až 50 metrov. Môžete s nimi plávať a potešia detailným monitorovaním spánku. Ponúkajú 4-dňovú výdrž na jedno nabitie a zobrazovanie notifikácií z pripojeného smartfónu. Môžete ich používať s iPhonom alebo so smartfónom s Androidom.
Našu redakčnú recenziu si prečítajte tu>>
Za hodinky hlasujte tu>>

Garmin Fénix 5 Plus

Garmin Fénix 5 Plus sú fitness hodinky, ktoré prinášajú špičkový dizajn a sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Vo výbave majú aj pokročilé technológie na sledovanie aktivity, prevýšenia a pre automatický výpočet optimálnej trasy pre beh a bicykel. Súčasťou hodiniek sú totiž takisto predinštalované mapy celej EÚ. Hodinky môžete pohodlne ovládať aj v rukaviciach, podporujú prepojenie cez ANT+ a sledujú tep, anaeróbny prah a úroveň stresu. Takisto ponúkajú zabudovaný mp3 prehrávač a sú pripravené na platbu pomocou NFC cez systém Garmin Pay. Môžete s nimi aj plávať, odolné voči vode sú do hĺbky 100 metrov. Garmin Fénix 5 Plus fungujú s iPhonom aj Android smartfónom a na jedno nabitie vydržia až 12 dní.
Našu redakčnú recenziu si prečítajte tu>>
Za hodinky hlasujte tu>>

Huawei Watch GT

Najnovšie hodinky od Huawei sú úplne iné, než na aké sme boli v minulosti zvyknutí. Využívajú totiž vlastný operačný systém, ktorý poháňa fitness náramky tohto výrobcu. V skutočnosti teda ide o fitness náramok s dizajnom hodiniek. Dizajn Huawei Watch GT je jedným z hlavných lákadiel. Hodinky majú nádherný 1,39-palcový AMOLED displej a na prvý pohľad pôsobia kvalitným dojmom. Ich funkcie pozostávajú z niekoľkých základných systémových a fitness aplikácií. Huawei Watch GT dokážu vydržať na jedno nabitie až mesiac – v závislosti od toho, ako ich používate. V prípade bežného používania a cvičenia sa očakáva výdrž na úrovni dvoch týždňov. Hodinky monitorujú tep, spánok, cvičenie a takisto aj plávanie.
Našu redakčnú recenziu si prečítajte tu>>
Za hodinky hlasujte tu>>

Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch sú vylepšením predchádzajúcej generácie Gear S3. Ponúkajú skvelé prepojenie s Android telefónom a rozumejú si aj s iPhonom. Vo výbave tiež majú pokročilé systémové a fitness funkcie s detailným sledovaním aktivity a spánku. Ich výhodou je dostupnosť v rôznych dizajnoch, takže z ponuky nových Galaxy Watch si už vyberú aj ženy. Všetky modely Galaxy Watch ponúkajú štýlový dizajn a prvotriedne spracovanie. Používateľov poteší Always On displej, prehrávanie hudby a to aj prostredníctvom služby Spotify s podporou offline režimu ako aj 3 až 4-dňová výdrž na jedno nabitie. S hodinkami môžete plávať, ich odolnosť spĺňa aj vojenský štandard MIL-STD-810G.
Našu redakčnú recenziu si prečítajte tu>>
Za hodinky hlasujte tu>>

Suunto 9 Baro

Hodinky Suunto 9 sú určené náročnejším používateľov a milovníkom aktívneho životného štýlu. Ponúkajú štýlový dizajn a prvotriednu konštrukciu ako aj dlhú výdrž až 120 hodín v úspornom režime, resp. 25 hodín používania v záťaži. Hodinky obsahujú viac ako 80 športových režimov, ktoré sú vhodné na plávanie, jazdu na bicykli, beh a ďalšie aktivity. Sú odolné voči vode do hĺbky 100 metrov a ponúkajú zvýšenú odolnosť. Samozrejmosťou je meranie tepu a upozornenie na prichádzajúce správy alebo telefónne hovory.
Našu redakčnú recenziu si prečítajte tu>>
Za hodinky hlasujte tu>>

Withings Steel HR Sport

Whithings Steel HR Sport sú ideálnou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú hodinky s tradičným dizajnom a analógovým ciferníkom. Tento klasický výzor kombinujú s modernými funkciami, ako je monitorovanie tepu a aktivity. Hodinky dokážu monitorovať až 30 rôznych športových aktivít a tiež aj spánok. Na jedno nabitie vydržia fungovať až 25 dní. Môžete s nimi aj plávať, sú odolné voči vode do hĺbky 50 metrov. Whithings Steel HR Sport fungujú s Android smartfónom aj iPhonom.
Za hodinky hlasujte tu>>

Xiaomi Amazfit 2 Stratos

Obľúbené fitness hodinky od Xiaomi sú teraz dostupné v druhej generácii. Xiaomi Amazfit 2 Stratos prinášajú prepracovanejší dizajn, kvalitnejšiu konštrukciu a zabudovaný GPS senzor. Ich základom je 1,34-palcový displej s tvrdeným sklom, nechýba senzor tepu či barometer. Hodinky vydržia na jedno nabitie fungovať až 5 dní a sú odolné voči vode do hĺbky 50 metrov. Môžete teda s nimi plávať a zobrazujú aj notifikácie z pripojeného smartfónu.
Za hodinky hlasujte tu>>

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí bude zaradený do súťaže až o 12 skvelých cien.

Značky: