Značka telefónov Honor oznámila na prvého mája trvalé zníženie cien dvoch svojich modelov. Týka sa 5,2-palcového smartfónu Honor 7, telefónu s odolným kovovým telom a radom užitočných funkcií, ako sú programovateľné smart tlačidlo, čítačka odtlačkov prstov a kompatibilita so všetkými lokálnymi LTE štandardmi. Za výhodnejšiu cenu je tiež obľúbený Honor 6 s 5-palcovým Full HD displejom, kvalitnými fotoaparátmi aj ochranným sklom Gorilla Glass. Za nižšiu cenu budú oba modely dostupné u všetkých predajcov vrátane operátorov.

Vlajková loď Honor 7: elegantný vzhľad s kvalitnou výbavou

Honor_7_02_nowat

Exkluzívny vzhľad dodáva telefónu zadný kryt vyrobený z odolného kovu s tenkou keramickou vrstvou. Veľkosť prístroja s uhlopriečkou 5,2″ a špecifické umiestnenie ovládacích prvkov zaisťuje pohodlné ovládanie telefónu jednou rukou. Bezrámčeková čítačka odtlačkov prstov umožňuje veľmi rýchle overenie používateľa a následné prebudenie telefónu. Vďaka ergonomicky umiestnenému senzoru je možné aj priradenie gest, potom je možné napríklad prijať hovor alebo zaobstarať fotografiu. Na ľavom boku má telefón zabudované smart tlačidlo s programovateľnými funkciami.

Vlajkovú loď značky Honor poháňa osemjadrový procesor HiSillicon Kirin 935, výkon posilňuje 3GB operačná pamäť, vnútorná pamäť je 16 GB.

Batéria s kapacitou 3100 mAh ponúka dlhú výdrž na jedno nabitie a funkciu pre ultra rýchle nabíjanie. Smartfón plne podporuje všetky lokálne LTE pásma.

Honor_7_03_nowat

Honor 7 disponuje dvoma kvalitnými fotoaparátmi, oba majú množstvo kreatívnych fotografických funkcií pre ešte lepšie výsledky. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 20 MPix so svetelnosťou f/2.0 umožňuje vytváranie ostrých snímok aj za zlých svetelných podmienok. Predný širokouhlý 8 MPx fotoaparát so svetelnosťou f/2.4 dopĺňa zabudovaná osvetľovacia dióda.

Honor 6: moderný a rýchlý smartfón s dlhou výdržou

 Honor 6 bol vôbec prvým telefónom, ktorý značka uviedla na náš trh. Ponúka nadpriemernú životnosť batérie s kapacitou 3100 mAh.

Honor_6_01_nowat

Jemný 5″ FullHD displej s ultratenkou dotykovou vrstvou je chránený proti zanechávaniu odtlačkov prstov a vybavený krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. generácie proti mechanickému poškodeniu.
O výkon sa postará osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 920 v spojení s 3 GB operačnou pamäťou. Honor 6 je vybavený 16 GB internou pamäťou.

Honor 6 má dva kvalitné fotoaparáty – 13 MPx zadný a 5 MPx predný s podporou panoramatických selfie.

Honor_6_02_nowat

Trvalé zníženie cien

Na Slovensku je možné telefóny s trvale nižšou cenou dostať od 1. mája a to u všetkých obchodných partnerov. Nová cena Honoru 7 je 349 . Akcia sa týka smartfónu
v striebornom a sivom prevedení. Honor 6 je novo možné dostať za 239 . Pôvodná cena Honoru 7 bola pritom 369 , 289 u Honoru 6.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.