HONOR o pár dní predstaví telefón s obrovskou 7800 mAh batériou
Prvý model s označením HONOR Power má už oficiálny dátum predstavenia.
HONOR je výrobca, ktorý vyrába širokú škálu smartfónov. Od tých najlacnejších až po vlajkové lode v podobe Magic7 Pro, každý jeden telefón je unikátny. Najnovším prírastkom do rodiny telefónov tejto značky je HONOR 400 Lite, ktorý prišiel so špeciálnym tlačidlom aI fotoaparátu v konštrukcii. V príprave je ale aj nová séria smartfónov orientovaná na dlhú výdrž batérie na jedno nabitie.
O vzniku novej série smartfónov sme vás už informovali v našom predchádzajúcom článku. Teraz ale táto séria s označením Power naberá iné rozmery, keďže jej predstavenie je už za rohom. HONOR oficiálne oznámil predstavenie nových produktov a označenie Power taktiež potvrdil na plagáte s pozvánkou. Zdá sa teda, že čínsky výrobca to s dlhou výdržou batérií myslí skutočne vážne.

Oficiálne predstavenie série HONOR Power prebehne 15. apríla, teda už o pár dní. Čas predstavenia je určený na 19:30 čínskeho času, teda na 13:30 nášho času. Pochopiteľne však bude toto predstavenie určené len pre Čínu a globálne predstavenie série je zatiaľ neisté. HONOR sa však zvyčajne snaží priniesť čo najviac zariadení na globálny trh, je teda možné, že model v určitej podobe na globálny trh nakoniec príde. Potvrdené to ale zatiaľ nie je.
HONOR nový model série Power označil ako ľahko-outdoorový. Pôjde teda o kombináciu výdrže a odolnosti odolných telefónov s kombináciou ľahkého prevedenia štandardných telefónov. Batéria tohto modelu má mať kapacitu neuveriteľných 7800 mAh. Takéto hodnoty nie sú ničím nezvyčajným práve v segmente odolných telefónov, HONOR sa to však snaží priniesť aj do segmentu klasických modelov.
Prvý model série HONOR Power má okrem veľkej batérie podporovať aj rýchle nabíjanie. Odolné telefóny zvyčajne v tejto oblasti zaostávajú, HONOR však chce integrovať až 80 W nabíjanie do tohto telefónu. Samozrejmosťou bude aj podpora umelej inteligencie v telefóne. Cenovo sa bude telefón pohybovať v úrovni modelov strednej triedy.
Zdroj: gizmochina.com
Prečítajte si aj:
Podobné články
HONOR 600: Stredná trieda, ktorá útočí na vlajkové lode
HONOR Magic9 Pro Max bude špičkou medzi fotomobilmi
Koniec každodenného nabíjania? HONOR chystá extrémne batérie
Čaká nás návrat vymeniteľných batérií? HONOR ukázal svoj plán