Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V dnešnej dobe vlastní technológie takmer každý.

Či už je to smartfón, slúchadlá alebo smart hodinky, postupne sa stali bežnou súčasťou našich dní. Dnes na trhu nájdeme nespočetne veľa rôznych značiek, ktoré sa odlišujú nielen svojou funkcionalitou, ale najmä dizajnom. Do tejto skupiny výrobcov patrí aj Huawei, ktorý svoje najnovšie prírastky do rodiny nositeľných technologických produktov uviedol na svet v rámci novej filozofie “Fashion Forward”. To znamená, že jeho produkty majú byť nielen funkčné, ale zároveň predstavovať stelesnenie štýlu, elegancie a výkonu.

Technológie ako módne doplnky

Huawei FreeClip sú inovatívne otvorené slúchadlá, ktoré sa vyznačujú nielen pohodlím, ale zároveň elegantnou, futuristickou konštrukciou. Ich kompaktný a ľahký C-Bridge dizajn z nich robí ideálneho spoločníka pre každodenné použitie. S výkonnými reproduktormi a pokročilými technológiami ponúka FreeClip pôsobivý zvuk, či už počúvate hudbu, sledujete filmy, cvičíte vo fitness centre alebo hovoríte cez telefón. Ich ergonomický dizajn zabezpečuje pohodlné nosenie, ktoré nielenže nevypadne z uší, ale zároveň netlačí. Vďaka tomu si môžete užiť ničím nerušené počúvanie obľúbených skladieb, podcastov, či audiokníh po celý deň.

Huawei pri navrhovaní nových slúchadiel zacielil najmä na aktívnych ľudí, ktorí si potrpia na štýl. Tí najčastejšie hľadajú personalizované a originálne technológie, ktoré štýlovo doplnia ich outfit aj životný štýl. Aj preto slúchadlá FreeClip prichádzajú v dvoch jedinečných verziách – štýlovom fialovom a elegantnom čiernom prevedení.

Huawei Watch GT 4: Dokonale prispôsobivé

S Watch GT 4 Huawei posúva hranice elegancie a funkcionality v oblasti smart hodiniek. S ich elegantným dizajnom a výkonnými funkciami ponúkajú smart hodinky Watch GT 4 užívateľom nielen štýlový módny doplnok, ale aj spoľahlivý smart nástroj na sledovanie aktivity a zdravia. S technológiami ako je monitorovanie srdcového tepu, sledovanie spánku, GPS a mnohé ďalšie. Huawei Watch GT 4 je ideálnym spoločníkom pre aktívny životný štýl. Jeho dlhá výdrž batérie umožňuje nepretržité používanie počas celého dňa a noci, čo ho robí nepostrádateľným partnerom pre každodenné aktivity.

Okrem krásneho dizajnu ponúknu aj viac ako 100 športových režimov,  vylepšené fitness funkcie, aplikáciu Stay Fit na sledovanie kalórií, či zdokonalené sledovanie GPS.  V kombinácii s neuveriteľnou výdržou batérie sú Huawei Watch GT 4 perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí sa chcú precízne starať o svoje zdravie a zároveň mať na ruke štýlového pomocníka, ktorý na prvý pohľad pripomína klasické analógové hodinky.

Nech už praktizujete akýkoľvek šport, tieto hodinky vám poskytnú presné údaje o vašej aktivite a pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele. S prispôsobeným krúžkom Activity Ring budete mať celý deň prehľad o spálených kalóriách, počte krokov a ďalších dôležitých údajoch.

Nové hodinky Huawei Watch GT 4 sú zosobnením štýlu a funkcionality. Tradične prichádzajú v pánskej a dámskej verzii, vďaka čomu sa dokonale prispôsobia rôznym veľkostiam zápästia. Ich dizajn je premyslený s ohľadom na štýl každého používateľa, čo umožňuje individuálnu voľbu podľa osobných preferencií.

Pánska verzia je dostupná v štyroch elegantných variantoch, vrátane čiernej, hnedej, zelenej a oceľovej varianty, zatiaľ čo dámska verzia sa môže pochváliť tromi štýlovými prevedeniami z bielej kože, nerezovej ocele a remienok v milánskom štýle. Vďaka tomu každý nájde ten správny štýl, ktorý vyhovuje jeho osobnosti a vkusu.

Okrem svojho sofistikovaného dizajnu ponúkajú hodinky rad užitočných funkcií, čo z nich robí nielen módny doplnok, ale aj praktického smart pomocníka pre každodenné použitie. S cenovkou začínajúcou na 249 eurách v závislosti od modelu sú tieto hodinky cenovo dostupné pre širokú škálu zákazníkov.

Okrem toho, že sú Huawei Watch GT 4 štýlovým doplnkom, a súčasne užitočným nástrojom pre sledovanie vášho zdravia a aktivity, ich môžete ľahko spárovať so slúchadlami Huawei FreeClip a uživať si tak bezproblémový zážitok. Napríklad, ak sa rozhodnete ísť si zabehať, Huawei Watch GT 4 bude sledovať váš výkon a monitorovať váš pokrok, zatiaľ čo Huawei FreeClip vám umožnia počúvať svoj obľúbený podcast alebo hudbu bez toho, aby ste stratili kontakt s okolím. Tieto dva produkty spolu vytvárajú skvelé funkčné riešenie, ktoré zlepší vašu produktivitu a pohodlie pri každodenných aktivít.

Značky: