Huawei Mate 30 Pro sa bude oficiálne predávať na Slovensku: K nákupu dostanete množstvo darčekov zadarmo

1

Predaj smartfónu začne 10. februára 2020 a objednať ho bude možné už od 1. februára.

Huawei oficiálne oznámil, že na Slovensku začne predávať smartfón Mate 30 Pro. Ten bol predstavený v septembri 2019, kvôli chýbajúcim Google službám sa však jeho uvedenie do Európy oneskorilo.

Huawei do dnešného dňa nezískal Google služby pre Mate 30 Pro a tak tento telefón uvedie na náš trh s Huawei Mobile Services, ktoré sú koncipované ako náhrada za chýbajúce služby od Googlu. Aplikácie sa sťahujú zo zabudovaného obchodu AppGallery.

Mate 30 Pro bude v predaji na Slovensku výhradne v sieti obchodov PLANEO Elektro. U operátorov zatiaľ nebude k dispozícii. Záujemcovia si budú môcť vlajkovú loď zakúpiť v lokalitách Bratislava – Rača, Prešov – OC Eperia, Nové Zámky – Aquario, Žilina – Mirage a v Banskej Bystrici. Predaj začne 10. februára 2020, telefón bude možné objednať od 1. februára.  

Huawei Mate 30 Pro bude dostupný iba v striebornej verzii (Space Silver) s 8 GB RAM/ 128 GB úložiskom za cenu 999 eur. K nákupu dostanete aj darčeky zadarmo – bezdrôtové slúchadlá Freebuds 3 v hodnote 199 eur, bezdrôtovú nabíjačku CP60 Wireless Charger v hodnote 59 eur a kryt.

Huawei Mate 30 Pro

Zadarmo môžete získať aj hodinky Watch GT 2

Po spustení predaja bude možné na stránke PLANEO Elektro vytvoriť rezerváciu termínu na osobné predstavenie produktu. Vyberiete si pobočku a čas vyzdvihnutia smartfónu, pričom každý zákazník dostane pri nákupe špeciálnu pomoc od odborníka spoločnosti Huawei, ktorý bude prítomný priamo v predajni, odpovie na všetky prípadné otázky a pomôže s prvotným zapnutím smartfónu a inštaláciou aplikácií.

Pri kúpe získate aj 6-mesačnú záruku na náhodné poškodenie prednej alebo zadnej časti zariadenia. Uplatnenie tejto záruky je možné iba 1-krát. Všetci majitelia modelu Mate 30 Pro budú mať navyše k dispozícii hotline linku so špeciálnym audiotextovým číslom, ktorá im prednostne pomôže v prípade problémov.

Pokiaľ si telefón zakúpite a po 14 dňoch používania sa zúčastníte telefonického prieskumu a vyplníte formulár pre Huawei, ako bonus dostanete hodinky Watch GT 2 46 mm v hodnote 249 eur. Táto ponuka platí od 10. februára do 31. marca.

Detailné informácie o výbave telefónu Mate 30 Pro nájdete v tomto článku.

Zdroj: TS Huawei

Prečítajte si aj:

Huawei Mate 30 Pro oficiálne: Nová várka inovácií a nejasná dostupnosť na Slovensku

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Hmmm… darčeky ZADARMO – to je niečo celkom iné ako darčeky za peniaze.
    Darčekom za peniaze zvykneme hovoriť TOVAR.

Pridaj komentár