Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Huawei vstupuje na trh podnikových kancelárskych riešení a bude poskytovať produkty nielen individuálnym spotrebiteľom, ale aj biznis a government zákazníkom.

Na podujatí Huawei Business Product Launch to oznámil Richard Yu, výkonný riaditeľ produktovej divízie Huawei. Ďalej poznamenal, že Huawei bude využívať svoje hardvérové a softvérové ekosystémy ako dvojité piliere na podporu rastúcej škály všestranných kancelárskych produktov.

Produkty Huawei spolupracujú so širokou radou inteligentných zariadení vrátane notebookov, stolových počítačov, monitorov, tabletov, príslušenstva a nositeľných zariadení. Tieto nové kancelárske zariadenia sa budú týkať kľúčových oblastí ako je vláda, vzdelávanie, zdravotníctvo, výroba, doprava, financie a energetika.

Komplexné produkty zamerané na podnikanie

S rýchlo sa meniacimi požiadavkami a trhovými podmienkami biznis segmentu rastie aj potreba šikovných kancelárskych riešení. Inteligentné pracoviská a vybavenie začali nahrádzať tradičné kancelárske produkty, ktoré mali tendenciu prihliadať na náklady na úkor všestrannosti a používateľského zážitku.

Produktová divízia spoločnosti Huawei sa rozhodla svoje kancelárske a obchodné produkty vybaviť inteligentnými a inovatívnymi schopnosťami, pričom využije svoj úspech v spotrebiteľskej doméne a využije ho ako odrazový mostík pre nové riešenia. Podnikové produkty Huawei budú spĺňať požiadavky zákazníkov na výkon a nákladovú efektívnosť, pričom sa zdvojnásobia na lepší a inteligentnejší používateľský zážitok založený na digitálnej technológii ďalšej úrovne.

Ako nová sila na trhu zariadení pre firmy prichádza Huawei s konceptom a víziou, ktoré sľubujú revolúciu v tomto odvetví. Huawei verí, že podnikové vybavenie vstupuje do éry, ktorej budú dominovať technológie Cloud a AI. Spoločnosť plánuje využiť svoje know-how v oblasti spotrebnej elektroniky a pridať nové hodnoty a inovácie s konečným cieľom vybudovať vysokokvalitnú, inteligentnú, a spoľahlivú platformu, ktorá bude slúžiť všetkým potrebám biznis a government zákazníkov.

Táto platforma bude zahŕňať produkty vrátane notebookového radu MateBook B, tablety radu MatePad C, tlačiarne radu B a radu B takzvaných wearables, teda nositeľných zariadení.

Prísne normy, bezpečnosť údajov a viacvrstvové zabezpečenie

Huawei si zakladá na prísnych štandardoch testovania produktov, riešenia zabezpečenia údajov a služieb počas celej doby, a o to viac aby splnili prísnejšie potreby zákazníkov z biznis, ale aj vládneho segmentu.

Všetky B2B produkty Huawei prešli prísnymi testami kvality. Pracovné stolové počítače, napríklad, musia prejsť testami vo výbušnej atmosfére, mechanických vibráciách, nízkom tlaku vzduchu, nízkej teplote, vysokej teplote, mechanickom náraze, plesniach, slnečnom žiarení, teplotnom vplyve, vibráciách, pieskovom prachu, vlhkosti a kyslej atmosfére. Používajú sa len vybrané materiály a produkty sú navrhnuté s dôrazom na spoľahlivosť a bezpečnosť.

Huawei tiež poskytuje viacvrstvové bezpečnostné opatrenia na zabezpečenie bezproblémového prenosu údajov. Celý systém funguje na princípe, ktorý zabráni rušeniu, sledovaniu a únikom s ohľadom na ochranu súkromia. Povolenia aplikácií boli pretriedené a sú k dispozícii cielené ovládacie prvky. Citlivé povolenia, týkajúce sa súkromných údajov používateľa, ako sú hovory, správy, odchádzajúce hovory a informácie o zariadení, boli zrušené. Rozsah prístupu k albumom je prísne kontrolovaný a povolenie možno udeliť pre každý obrázok. Huawei tiež sprístupnil vlastné riešenie spolupráce na viacerých obrazovkách, ktoré zákazníkom umožňuje pridať ovládacie prvky na filtrovanie súborov a ich zdieľanie.

Podnikové produkty nie sú len prostriedkom na vyššiu produktivitu, ale tiež základom pre čoraz inteligentnejšiu a digitalizujúcu sa ekonomiku a infraštruktúru. Huawei si zakladá na troch princípoch svojho B2B portfólia, a to na kvalite, inteligencii a spoľahlivosti. Vďaka tomu môže byť každá kancelária skutočne inteligentná.