Špičkové technológie s nádherným dizajnom – také sú nové hodinky od Huawei. Model Watch GT 4 sa stane dokonalým spoločníkom pre váš každodenný život. Čo dokážu vyskúšali aj noví Huawei ambasádori – speváčka Tereza Mašková a tanečník Vilda Šír, ktorí ich otestovali pomocou virálnej výzvy.

Dizajn tradičných hodiniek

Zladiť smart hodinky s outfitom vie byť niekedy poriadne tvrdý oriešok. Väčšina smart hodinek má totiž príznačný športový dizajn. To však neplatí pre Huawei Watch GT 4. Hodinky sú totiž k dispozícii hneď v štyroch elegantných prevedeniach v pánskej verzii, a troch štýlových prevedeniach v dámskej verzii. Tereza v rámci výzvy dostala za úlohu zladiť svoje hodinky s outfitom.

Našťastie, s krásnymi zlatými okrúhlymi hodinkami, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako klasické to nie je žiadny problém. Tereza siahla po variante s bielym koženým remienkom v dámskej verzii, s veľkosťou ciferníka 41 mm. Vilda to zase nechal na osud, a náhodne si vybral model 46 mm pánske hodinky v zelenom variante.

Ako počas testovania obaja zistili, Huawei Watch GT 4 sú stelesnením technologických a dizajnových inovácií. Zároveň ide o módny doplnok, ktorý nielenže skvelo vyzerá, ale aj poskytujú inovatívne športové funkcie. Používatelia si môžu navyše vyberať z viac ako 10-tisíc ciferníkov alebo si na pozadí uložiť vlastnú fotografiu. Vďaka nespočetným možnostiam môžu hodinky vyzerať každý deň úplne inak, a teda budú vždy ladiť k outfitom, či nálade nositeľa.

Nepretržité monitorovanie aktivít

Tereza aj Vilda si z papierikov náhodne vybrali spáliť kalórie, či dokončiť krúžky aktivity. Obaja sa rozhodli pre obľúbený beh. Vďaka vylepšenej satelitnej anténe, ktorá zvyšuje presnosť signálov GNSS (globálny navigačný systém), sú tieto smart hodinky až o 30% presnejšie pri zaznamenávaní trasy, a to aj v rušnom meste, kde hrozí potenciálne blokovanie signálu. Vďaka tomu ešte lepšie merajú tempo, či vzdialenosť a optimalizáciu tréningu.

V novej funkcii Activity Ring si používatelia jednoducho nastavia svoje denné ciele aktivity, cvičenia a spálených kalórií. V priebehu dňa tak môžu sledovať, ako sa im darí postupne k cieľom približovať. Počas dňa sú neustále motivovaní k pohybu, za ktorý môžu získať medaily a ďalšie ocenenia. Napríklad medailu Perfect Week používateľ dostane, keď uzavrie všetky krúžky aktivít v období siedmich po sebe idúcich dní.

Používatelia tiež môžu sledovať, či by nejaké kalórie naopak nemali prijať. Vďaka novej aplikácii Stay Fit môžu sledovať, či sú v kalorickom deficite či prebytku. Aplikácia navyše vie vytvárať personalizované plány na chudnutie či priberanie, a stanovuje ciele na nasledujúci týždeň podľa toho, ako sa užívateľom darilo v predchádzajúcom týždni.

Špičkové športové funkcie

Hodinky Huawei Watch GT 4 ponúkajú viac ako 100 športových režimov. Okrem klasických športov je možné spustiť špeciálny režim aj na menej obvyklé aktivity, pri ktorých sa ale zaručene pobavíte. Na detstvo môžete napríklad zaspomínať s obručou okolo pása známou ako Hula-hoop ako si v rámci výzvy vyskúšala aj Tereza Mašková. S Huawei Watch GT 4 uvidíte, koľko takou detskou a neškodnou zábavou dokážete spáliť kalórií. Vilda zase predviedol dokonalý brušný tanec na námestí. Ďalšími novinkami sú napríklad aj futbal, basketbal alebo padel a e-šport. Skrátka každý užívateľ si môže vybrať to, čo ho baví.

Huawei Watch GT 4 sú na Slovensku v predaji od 14. septembra u vybraných maloobchodných partnerov. Ceny sa líšia podľa jednotlivých verzií remienka a štartujú na cenovke od 249 eur. Pri kúpe do 15.10.2023 získate ako bonus bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2 v hodnote 49 eur.

TerezaZdroj: Huawei
Tereza

Článok bol uverejnený v rámci spolupráce.

Prečítajte si aj: