Inšpiratívne prednášky a praktické workshopy zaradmo

0

Globálna konferencia VMworld 2020, ktorú každoročne organizuje spoločnosť VMware so zameraním na oblasť podnikového softvéru je teraz kompletne v online prostredí.

Akcia štartuje 30. septembra a tento rok je otvorená pre širokú verejnosť. V priebehu 48 hodín trvajúcich niekoľkých rozhovorov, prednáškoch a školení sa účastníci oboznámia s novými technológiami podporujúcimi podnikanie práve v online prostredí.  Na to, aby ste si vypočuli inšpiratívne prednášky vizionárov z celého sveta a tiež na účasť na praktických workshopoch s najlepšími IT špecialistami sa stačí zaregistrovať a všetko podstatné potom sledovať z domova alebo z kancelárie. Vďaka online charakteru akcie sú pre tento rok pripravené dva druhy vstupeniek – General Pass je úplne zadarmo, Premier Pass stojí 299 USD.

Viac informácií a registrácia je k dispozícii na www.vmworld.com.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár