iPad Pro s odomykaním tváre Face ID: Zdrojový kód potvrdzuje jeho existenciu

1

V minulosti použil Apple v zdrojovom kóde označenie „Modern iPhone“ pre súčasný iPhone X. Teraz spoločnosť opäť použila podobné označenie „Modern iPad“.

Apple opäť zanechal po sebe stopu vo svojom operačnom systéme, ktorá poukazuje na to, že spoločnosť pracuje na novom iPade. Vývojári našli v zdrojovom kóde systému iOS 11.3 odkaz na nový iPad, ktorý bude podporovať funkciu Face ID.

Pridanie Face ID do iPad Pro sa však zdalo byť nevyhnutnosťou už od momentu predstavenia iPhonu X, u ktorého Apple pôvodne tiež použil podobné krycie meno v zdrojovom kóde. Nový iPad by sa na trhu mal objaviť ešte v priebehu tohto roka.

Ďalšie informácie o novom iPade zatiaľ nie sú známe. Môžeme však predpokladať, že tablet bude vybavený novým procesorom A11X a výrazne lepšími fotoaparátmi. Prekvapiť by už nemali úzke okraje či absencia Touch ID. Analytici si však naďalej myslia, že Apple bude využívať u iPadov LCD displeje.

Zdroj: CultOfMac

Prečítajte si aj:

iOS 11.3 beta 1 prichádza s manažmentom zdravia batérie. Umožňuje vypnúť spomaľovanie starších iPhonov

Značky:

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Jeden komentár

  1. Pingback: Apple predal v minulom roku viac tabletov ako Amazon a Samsung dokopy | TOUCHIT

Pridaj komentár