iPhone X explodoval po aktualizácii na iOS 12.1
Nie je to prvýkrát, kedy aj „jabĺčko“ zachvátili plamene.
Podpora spoločnosti Apple ihneď zareagovala na vzniknutý problém a začala ho podrobne skúmať. Incident ohlásil Rahel Mohamad, ktorý uviedol, že iPhone začal najprv dymiť a následne explodoval. Všetko sa to udialo počas aktualizácie na iOS 12.1. Počas aktualizácie bol pritom smartfón pripojený k nabíjačke. https://twitter.com/rocky_mohamad/status/1062554244241190913 Podľa slov majiteľa iPhonu sa najprv objavil tmavošedý dym. Po úspešnom aktualizovaní a reštartovaní zariadenia sa začalo z iPhonu dymiť a následne sa vznietil. Na nabíjanie telefónu sa používala štandardná nabíjačka z predajného balenia, pričom smartfón explodoval po jej odpojení.
Apple určite vzniknutú situáciu dôkladne prešetrí. Veríme, že ide o ojedinelý prípad a určite sa nemusíme obávať plošného problému, ako tomu bolo v prípade modelu Galaxy Note 7. Zdroj: PocketNow Prečítajte si aj: https://touchit.sk/samsung-galaxy-note-7-z-problemov-telefonu-najviac-vytazil-apple/86357Podobné články
12. júna 2026
2m
Apple konečne odstráni hlavný nedostatok iCloud Fotiek
11. júna 2026
2m
iPhone 11 je novým rekordérom z hľadiska softvérovej podpory
10. júna 2026
5m
Apple dal rodičom skvelý dôvod, aby deťom kúpili iPhone, iPad či Mac
8. júna 2026
5m
