Tieto CAD rendery poskytujú dobrú predstavu o pripravovaných iPhonoch 2019.

Tentokrát sa môžeme pozrieť na kompletnú sériu iPhonov 2019, ktorej dizajn je zhodný s tým, čo sme doteraz o týchto troch pripravovaných novinkách vedeli.

Render iPhone XIR

Model iPhone XIR má na týchto renderoch štvorcové usporiadanie hlavnej kamery, ktorá dostane v novej generácii druhý fotoaparát, ktorý je nad hlavnou kamerou. Toto vylepšenie je značné a oproti poslednej generácii prinesie v oblasti fotografie veľký posun. Výrez v displeji, ako aj celkový dizajn, sú s modelom 2018 takmer rovnaké. Rovnaké rozmery má aj displej, takže pri „R-kovom“ modeli 2019 môžeme počítať s  6.1-palcovým panelom.

Render iPhone XI

Modely iPhone XI a XI Max majú na renderoch vyobrazené tri fotoaparáty v pravdepodobnom zložení – klasický, širokouhlý a teleobjektív. Predná strana je taktiež takmer identická s modelovým radom 2018. Zachované sú aj uhlopriečky displejov, takže iPhone XI Max dostane 6,5-palcový displej a menší model iPhone XI 5,8-palcový panel.

Render iPhone XI Max

K týmto renderom nie sú k dispozícii žiadne sprievodné informácie, pretože tie sú vopred poskytnuté iba výrobcom ochranných krytov, ktorým sú poskytnuté taktiež iba rozmery a rozloženie ovládacích prvkov.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

iPhone 2019: Pripravované ochranné obaly potvrdzujú prvotné obavy z dizajnu fotoaparátov

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.