Je koniec všetkým špekuláciám o dátumoch predstavenia nových Apple zariadení, konečne! Apple Special Event sa bude konať 15. septembra o 19:00 nášho času.

Nekonečné špekulácie o všemožných dátumoch predstavenia nových zariadení boli čím ďalej unavujúce a každý „leaker“ tvrdil svoje. My sme boli v očakávaní, ale… Apple sa v tichosti smial a vedel, že deň „D“ príde v tretí septembrový týždeň. V tento deň budú celému svetu predstavené nové iPhony série 12, inovované iPady, ale aj Apple Watch 6. generácie a vstup do sveta 5G. Celosvetová pandémia stále pretrváva, a preto je snáď každému jasné, že aj táto KeyNote bude prebiehať online, bez účasti hostí. Vo výsledku nám to nevadí (aj tak tam nechodíme, ale raz tú pozvánku Apple pošle 🙂 🙂!), lebo napr. WWDC 2020 bolo dokonale spracované – vizuálne aj obsahovo.

Apple Event

Apple Event 2020

Btw., dnes sme sa zamýšľali nad dlho znejúcou správou, že nové jablčné hodinky budú predstavené v úplnej tichosti (malo to byť dnes), teda iba tlačovou správou, čo sa nám po zhodnotení všetkých detailov úplne nepozdávalo, resp. nedávalo zmysel. Apple Watch sú celosvetovo najpredávanejšie smart hodinky a pre Apple veľmi dôležitý produkt, takže obyčajná tlačová správa o príchode novej generácie by bola veľmi neefektívna. Ono to chce šťavu, poriadnu prezentáciu a veľa preháňania 🙂. Tak aj bude, ale až na budúci týždeň a my sa na tento event už teraz veľmi tešíme. Samozrejme, na našom webe nájdete hneď po predstavení všetky informácie o jablčných novinkách.

Prečítajte si aj:

iPhone 12 (Pro Max): 4K/240 fps video, 120 Hz displej, LiDAR, brutálny výkon a absencia nabíjačky

Miroslav Illéš

Miroslav Illéš
OUTDOOR | PRÍRODA | AUTOMOBILY | TECHNOLÓGIE