JSDays 2024 je online konferencia, ktorá sa zameriava na najnovšie trendy a inovácie v oblasti JavaScriptu a súvisiacich technológií.

Konferencia prebehne už 18. apríla a je určená vývojárom JavaScriptu, front-end programátorom a nadšencom, ktorí sa chcú dozvedieť viac o nových nástrojoch, frameworkoch a trendoch v oblasti JavaScriptu.

JavaScript je jazyk, ktorý poháňa moderný web a v posledných rokoch sa stal kľúčovým nástrojom pre vývoj webových aplikácií a ďalších digitálnych projektov. Jeho univerzálnosť a flexibilita ho urobili základným stavebným kameňom digitálneho veku. Od dynamických webových stránok až po rozsiahle backendové aplikácie, JavaScript je na čele inovácií v technologickom svete, neustále posúva hranice a prináša nové možnosti.

“Naším cieľom je poskytnúť účastníkom konferencie aktuálne informácie, praktické rady a nové nápady, ktoré im pomôžu efektívne využívať JavaScript vo svojich projektoch,” hovorí Andrea Horáčková, riaditeľka IT školiaceho strediska GOPAS SR.

4. ročník konferencie JSDays 2024 ponúka aktuálne témy, ako napríklad:

  • ECMAScript & JavaScript 2024 – Novinky, Frameworky & Inovace – očakávajte pohľad do budúcnosti JavaScriptu a prehľad najnovších inovácií v jazyku a frontendových frameworkoch.
  • Generuj video pomocí React.js – zistite, ako vytvárať videá pomocou React.js a knižnice Remotion.
  • Neztrácejte práci kvůli AI: Jak ji přelstít a zůstat ve hře – vývojári JavaScriptu získajú cenné rady a tipy, ako pracovať s AI a udržať si konkurencieschopnosť.
  • Svelte – predstavenie alternatívy k Angularu a Reactu.
  • SharePoint Embedded – prehľad možností SharePoint Embedded a Microsoft Graph API pre vývojárov JavaScriptu.
  • Azure OpenAI v enterprise prostředí – ukážka integrácie Azure OpenAI s firemnými dokumentmi.

Kompletný program aj s anotáciami prednášok si môžete pozrieť TU.

Medzi hlavnými rečníkmi nájdete popredných odborníkov z rôznych oblastí, ako sú Štěpán Bechynský, Miroslav Bradič, Riki Fridrich, Miroslav Holec, Fáris Ismail, Martin Krček, Petr Malášek a Pavel Kříž.

Počas konferencie budete mať možnosť aktívne sa zapojiť do diskusií s prednášajúcimi a ďalšími účastníkmi prostredníctvom live chatu. Okrem toho je v cene 14-dňový prístup k archívu prednášok, kde si môžete pozrieť všetky prednášky a prezentácie znova.

Pre viac informácií a registráciu navštívte oficiálnu stránku konferencie JSDays 2024 – www.jsdays.sk.

Konferenciu organizuje IT školiace stredisko GOPAS, líder v oblasti IT vzdelávania v strednej Európe.

Článok bol uverejnený v rámci mediálnej spolupráce.

Prečítajte si aj:

Značky: