Karty v prehliadači Chrome ešte jednoduchšie. Edge už túto funkciu má

0

Vlajkový prehliadač Googlu prinesie ďalšie vylepšenia.

Microsoft Edge ich už má. Jednoduchšie presúvanie záložiek medzi oknami má Edge vo verzii 79, Chrome dostane túto možnosť pravdepodobne od finálnej verzie s označením 81. Na nové možnosti upozorňuje server MSPoweruser.

Na Reddite sa objavil príspevok s ukážkou toho, ako nová funkcia funguje. Netreba používať systém Drag&Drop, karty presuniete aj cez kontextové menu. Stačí kliknúť pravým tlačidlom na kartu a zobrazí sa ponuka na presunutie.

Podržaním klávesu Ctrl a klikaním myšou na karty v okne sa postupne označia. Pravým tlačidlom a zvolením možnosti Premiestniť do iného okna sa presunú všetky karty. Animovaná ukážka je zatiaľ z verzie Chrome Canary v81.0.4021.0, preto túto možnosť vo svojom prehliadači Chrome ešte nemusíte vidieť.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Firefox 72 odstráni na požiadanie vaše dáta. GDPR podľa Kalifornie

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>