Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V dnešnom, stále viac prepojenom svete, potrebujeme videokonferenčný systém, ktorý uľahčuje komunikáciu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzame. Služba Unified Communication System Advanced revolučným spôsobom nahradzuje tradičný model pevne inštalovaných systémov riešením, funguje na princípe plug and play a je nákladovo ďaleko efektívnejšia. 

Digitálne technológie zmenili spôsob, akým pracujeme a zmenili predstavu modernej kancelárie. Práca na diaľku z viacerých miest je logisticky jednoduchšia než kedykoľvek predtým. UCS Advanced je skutočne globálne riešenie pre služby zjednotenej komunikácie, ktoré zaisťuje interoperabilitu pomocou virtuálnych zasadacích miestností (VMR). Virtuálna miestnosť je dostupná pre celú radu zariadení a komunikačných platforiem, je k dispozícii 24 hodín denne a môže hostiť súčasne až 30 účastníkov. Vďaka jednoduchému ovládaniu a prehľadnému globálnemu adresáru sa môžete pripojiť a začať spolupracovať v priebehu niekoľkých okamžikov.

Globálny systém Ricoh je vybavený 14 dátovými centrami po celom svete, ktoré umožňujú lokálne pripojenie bez prekážok. Virtuálne miestnosti sú k dispozícii pre každého vo firme, vrátane audio a video prepojenia za zlomok nákladov tradičných riešení.

Plná kompatibilita s WebRTC a najpoužívanejšími audio a videokonferenčnými koncovými zariadeniami, vrátane Microsoft Lync a Skype for Business. Spoľahlivé možnosti participácie: audio prístup pomocou lokálnej telefónnej siete, zdieľanie audio, video a dokumentov cez web, interaktívne tabule, tablety alebo videokonferenčné koncové zariadenie. Licenčný model UCS Advanced ponúka rôzne varianty, ktoré sa dokážu flexibilne prispôsobiť potrebám akejkoľvek organizácii tak, aby čo najviac vyhovovali požiadavkám na videokonferenčné služby v danej spoločnosti.

P3500M

Ako koncové videokonferenčné zariadenie je možné použiť nielen systém P3500M, ktorý umožňuje prepojenie pomocou služby UCS Advanced, ale i existujúce zariadenie iných výrobcov, ktoré podporujú protokoly H.323 a SIP. Kamera P3500M so zorným uhlom 125° v HD kvalite vám sprostredkuje skutočne osobný kontakt s protistranou. V spojení s jednoduchým ovládaním, ekonomickou prevádzkou a vysokým stupňom zabezpečenia, je P3500M ideálna pre skupinové videokonferencie v podnikovom prostredí spoločnosti akejkoľvek veľkosti.

Pre zaistenie bezpečnej komunikácie v reálnom čase, využíva zariadenie P3500M pripojenie a šifrovanie webového prehliadača pre audio a video. Zariadenie je rovnako cenovo dostupné nielen vďaka nízkej počiatočnej investícii a nulovým nákladom na infraštruktúru, ale i vďaka svojej povahe, založenej na cloudových technológiách a nízkym celkovým nákladom na vlastníctvo.

Pokiaľ užívateľ hľadá videokonferenčný systém, ktorý umožní prepojiť každého v organizácii, je kombinácia P3500M a UCS Advanced ideálnym riešením. Virtuálne zasadacie miestnosti zaisťujú kompatibilitu a nie je potreba duplicitných zariadení pre pripojenie koncového bodu.

 

Značky: