Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Mimoriadne opatrenia prijaté Vládou Slovenskej republiky (SR) v reakcii na pandémiu ochorenia COVID-19 ovplyvnili aj fungovanie spoločnosti Kia Sales Slovakia a jej dílerskej siete. V súlade s pokynmi a mimoriadnymi nariadeniami Vlády SR sú od 25. novembra 2021 zavreté všetky predajné miesta Kia. Napriek uvedeným obmedzeniam je zabezpečenie mobility zákazníkov pre značku Kia prioritou.

Kia sa tu snaží byť pre svojich zákazníkov v každej situácii a preto aj teraz ponúka zákazníkom 4 digitálne cesty ako si vybrať a kúpiť svoje nové vozidlo:

  • Live Showroom
  • Online predaj
  • Bezkontaktná testovacia jazda
  • Ponukový portál skladových vozidiel Kiained.sk

Zákazníci, ktorí plánujú kúpu nového vozidla, namiesto návštevy predajne môžu využiť službu Live Showroom. Ten im ponúka online videoprezentáciu s vybraným predajcom. Takto vedia preskúmať ponuku modelov z pohodlia a bezpečia svojho domova a dozvedieť sa o nich všetko podstatné. Všetky bližšie kroky nájdete na: https://www.kia.com/sk/predaj/live-showroom/

Po virtuálnom preskúmaní vozidla, keď si už vyberiete konkrétny model, si viete vozidlo kúpiť bez potreby návštevy predajne, cez službu Kia online predaj. Proces objednania vozidla prebieha veľmi intuitívne a všetko sa dá zvládnuť za niekoľko minút. Celý proces sa odohráva kompletne v online prostredí. Sekciu Online predaj nájde zákazník na korporátnej webovej stránke www.kia.com/sk. Ak si potrebujú zákazníci pred zakúpením vozidla vyskúšať testovaciu jazdu, Kia má riešenie, kde zohľadnila aktuálne opatrenia, nakoľko bezpečnosť a pohodlie zákazníkov je jej prioritou. Bezkontaktnú testovaciu jazdu je možné absolvovať na ktoromkoľvek vozidle, ktoré zákazníci chcú zažiť v reálnych podmienkach. Viac informácii o procese dohodnutia testovacej jazdy nájdete na: https://www.kia.com/sk/popredajne-sluzby/bezkontaktna-testovacia-jazda/. Pre zákazníkov, ktorí hľadajú jazdené vozidlo, máme portál kiaihned.sk, kde nájdu celú ponuku.

V upravenom režime fungujú takmer všetky autorizované servisy Kia, ktoré zabezpečujú a kontrolujú kľúčové komponenty nevyhnutné pre výkon vozidla a bezpečnosť zákazníkov. Zoznam predajných a servisných prevádzok, spolu s informáciou o otváracích hodinách a kontaktnými osobami nájdete tu: https://www.kia.com/sk/predaj/akcie-a-ponuky/korona-informacia/.

Poskytovanie služieb najvyššej kvality a mobilita zákazníkov sú pre značku Kia kľúčovými prioritami aj v tejto mimoriadnej situácii.

Značky: