Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

  • Do programu Slovnaft Move, založeného na aplikácii, sa od februára zaregistrovalo viac ako 300 000 zákazníkov
  • Jedinečný digitálny program predstavuje najpohodlnejší spôsob používania mobilnej aplikácie, kľúčovým prvkom je obohatenie zásadných funkcionalít zbierania bodov a čerpania výhod
  • Zákaznícky program je založený na štyroch vernostných úrovniach, čím vyššia úroveň, tým väčšie výhody pre členov

Spoločnosť Slovnaft, prevádzkovateľ najväčšej siete čerpacích staníc na Slovensku, zaviedla nový zákaznícky program Slovnaft Move, ktorý je plne prispôsobený potrebám a očakávaniam zákazníkov. Umožňuje individuálny prístup cez ponuky šité na mieru podľa preferencií. V štyroch vernostných úrovniach Slovnaft Move odmeňuje zákazníkov zľavami na motorové palivá alebo občerstvenie a ďalšími špeciálnymi výhodami. Od spustenia aplikácie vo februári sa do programu zaregistrovalo už vyše 300 000 zákazníkov.

„Našou snahou je zákazníkom prinášať stále nové a lepšie riešenia, ktoré im umožnia náš tovar a služby využívať ešte výhodnejšie. Miesto jednorazovej výmeny bodov za tovar im Slovnaft Move otvára možnosť čerpať získané výhody po celý rok. Vernostné plastové kartičky sú už dávno minulosťou, svet sa čoraz viac digitalizuje. Na toto reagujeme aj my a ponúkame našim zákazníkom úplne nový užívateľský zážitok. Výhody sa jednoducho presunuli do smartfónov. Veríme, že program Slovnaft Move, vďaka ktorému môže priemerný vodič ušetriť aj desiatky eur ročne, zaujme súčasných aj nových zákazníkov“, približuje Timea Reicher, riaditeľka Maloobchodu spoločnosti Slovnaft.

Registrácia do programu je cez stiahnutie aplikácie Slovnaft Move v Apple Store alebo Google Play a na webovej stránke slovnaftmove.sk. Pri registrácii cez aplikáciu zákazníci hneď dostanú k dobru 50 bodov, a môžu si tiež zvoliť uvítací darček. Od momentu vstupu do programu sú členovia odmeňovaní bodmi, zľavami, prekvapeniami a ďalšími odmenami. Zákazníci bývalého BONUS klubu môžu v programe využiť svoju históriu. Po zadaní čísla Bonus karty ich systém automaticky zaradí do úrovne odmien na základe ich aktivity v predchádzajúcom zákazníckom programe BONUS klub a  získajú 400 bodov naviac ako uvítací  bonus.

Slovnaft Move dbá na bezpečnosť údajov a transparentnosť informácií. V aplikácii môže každý jednoducho sledovať stav svojich bodov, posun v úrovni, ktorú dosiahol v rámci vernostného programu (žltá, strieborná, zlatá alebo VIP), svoje predchádzajúce nákupy a aktivity alebo ponuku kupónov a zliav.

Program Slovnaft Move je založený na štyroch vernostných úrovniach, ktoré môžu zákazníci dosiahnuť získaním potrebného počtu bodov. Body je možné získavať za nákupy motorových palív alebo nepalivového tovaru a služieb v celej sieti čerpacích staníc Slovnaft. Zákazníci sa presúvajú medzi jednotlivými úrovňami podľa výšky nazbieraných bodov. Čím vyššia úroveň, tým väčšie výhody na členov Slovnaft Move čakajú.

Pri priemerných nákupných zvyklostiach na domácom trhu trvá prechod zo základnej – žltej úrovne na vyššiu striebornú približne 6 mesiacov.

Na získanie bodov a uplatnenie zliav stačí predložiť vernostnú kartu prípadne kupón v novej aplikácii Slovnaft Move. Práve stiahnutím mobilnej aplikácie Slovnaft Move alebo odporúčaním programu priateľom je hneď od začiatku možné získať body naviac. Nový zákaznícky program zahŕňa aj časovo obmedzené výzvy, ktorých splnenie je spojené s následnou odmenou.

Všetky podrobnosti o novom zákazníckom programe v sieti čerpacích staníc Slovnaft sa dozviete na slovnaftmove.sk.

Značky: