Digitálne technológie sa za posledné dva roky stali samozrejmosťou aj v takých oblastiach vzdelávania a rozvoja, kde sme si ich využitie často nevedeli predstaviť.

Čo sme sa za toto obdobie stihli naučiť? Ako zmysluplne využívať pozitíva a zároveň čeliť výzvam, ktoré so sebou digitálne technológie prinášajú? A ako nájsť symbiózu ľudí s technológiami? Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako môže vyzerať vzdelávanie na pracovisku, kde sa ľudia a technológie navzájom dopĺňajú.

e-learnmedia CAFÉ je priestor, ktorý e-learnmedia už dvanásty rok tvorí pre svojich klientov, partnerov a všetkých záujemcov o digitálne vzdelávanie. Táto konferencia je svojím zameraním na Slovensku jedinečná a jej hlavným cieľom je prinášať a zdieľať s priaznivcami najnovšie poznatky a skúsenosti z oblasti digitálneho vzdelávania. Je určená riaditeľom ľudských zdrojov, manažérom vzdelávania a HR, L&D profesionálom a špecialistom pre digitálne technológie vo vzdelávaní a rozvoji.

Aj tento rok môžete konferenciu absolvovať PREZENČNOU formou alebo ONLINE.

V Lindner Hotel Gallery Central v Bratislave sa už 12. októbra stretne špička z oblasti firemného vzdelávania, aby sa podelila o tipy a inšpirácie, ako vytvárať pracovné prostredie, kde sa ľudia a technológie navzájom dopĺňajú a zároveň priblížila nové technológie, ktoré dokážu posunúť vzdelávanie a rozvoj zamestnancov na vyššiu úroveň.

„Som veľmi rád, že sa nám aj tento rok opäť podarilo osloviť inšpiratívnych  profesionálov, vďaka ktorým sa môžeme tešiť na pestrý odborný program. Tento rok sme do programu dňa zaradili aj panelovú diskusiu v silnej zostave pozvaných hostí, tak verím, že sa nám podarí spoločne s účastníkmi rozprúdiť výživnú a obohacujúcu diskusiu o smerovaní digitálneho vzdelávania“.  s úsmevom dodáva Juraj Gabrhel, CEO spoločnosti e-learnmedia.

„Zásluhou“ COVID-u sa online vzdelávanie zamestnancov dnes stáva nevyhnutnosťou, no zároveň aj obrovskou konkurenčnou výhodou. Napr. vďaka hotovým kurzom môžu mať zamestnanci prístup k tým najlepším lektorom z odboru.

Na konferencii sa však dozviete aj ako dizajnovať vlastné online vzdelávanie pre čo najlepší vzdelávací zážitok študujúcich. A tiež dostanete tipy na to, ako sa učiť online efektívne.

Zistíte, ako sa dá pomocou LMS doručiť novému zamestnancovi personalizovaný onboarding pre jeho rýchlejšiu adaptáciu a následne mu nastaviť vhodný kariérny plán.

Spoznáte, ako algoritmy sociálnych médií vplývajú na šírenie dezinformácií a na čo sa sústreďuje HR vo výskumnej organizácii zameranej na umelú inteligenciu.

Uvidíte, ako sa popasovať s novými trendami v oblasti spolupráce na pracovisku, či je agilita riešenie na všetko a dozviete sa, akú úlohu zohráva kurátorstvo učenia pri rozvoji zamestnancov.

V interaktívnej prednáške sa naučíte, ako premietnuť spoločenské trendy (demokratizácia, personalizácia, virtualizácia) do vzdelávania a ktoré formáty rozvojových aktivít má zmysel podporovať.

A vypočujete si aj inšpiratívny príbeh o tom, ako dokázal malý tím v krátkom čase prebrať vývoj core bankového systému od dodávateľa do vlastných rúk vďaka efektívnej kombinácii vzdelávania – od online, cez on-the-job až po shadowing.

Na záver konferencie sa bude konať panelová diskusia na tému budúcnosti vzdelávania zamestnancov v online. K diskutujúcim profesionálom v oblasti digitálneho vzdelávania sa môžete pripojiť aj vy, prostredníctvom otázok, podnetov a zdieľania vašich skúseností.

Počas celej konferencie e-learnmedia CAFÉ 2022 sa môžete tešiť nielen na diskusiu o odborných témach, ale aj na príjemnú atmosféru, vďaka ktorej môžete nadviazať nové profesionálne priateľstvá aj  obchodné partnerstvá. 

Všetky informácie o konferencii e-learnmedia CAFÉ 2022 nájdete na www.e-learnmedia.cafe.

Článok bol uverejnený v rámci mediálnej podpory konferencie e-learnmedia CAFÉ.

Prečítajte si aj:

Značky: