Po úspešnom minuloročnom podujatí sa už teraz môžete tešiť na 2. ročník konferencie Qubit Tatry 2022.

9.-10. novembra 2022 v Hoteli Grand Jasná naVás čakajú zaujímaví rečníci a panelové diskusie, zdieľanie praktických skúseností profesionálov v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti, školenia vedené interaktívnou formou, klubové stretnutia a obľúbený networking.

Príďte sa aj Vy podeliť o cenné vedomosti a skúsenosti týkajúce sa oblasti rozvoja, aktuálnych nariadení a trendov v IT security a digitálnej transformácie, so zreteľom na kľúčové spôsoby riadenia organizácií.

Nenechajte si ujsť:

  • Inšpiratívne panelové diskusie a prezentácie popredných rečníkov
  • 5 hlavných okruhov tém – cloudová bezpečnosť, AI a nové dimenzie informačnej bezpečnosti, nepredvídateľné incidenty či bezpečnostná architektúra
  • Originálne školenia aj zábavnou formou
  • 3 klubové stretnutia – CISO, Audit a DPO Club
  • Populárne networkingové akcie a VIP recepcia

Zúčastnite sa konferencie Qubit Tatry 2022 a nezmeškajte jedinečnú príležitosť pre vzdelávanie, prezentáciu Vašej spoločnosti a nadviazanie nových partnerských a profesionálnych vzťahov na slovenskom a českom cybersec trhu. Zaregistrujte svoju účasť na podujatí ešte dnes na https://tatry.qubitconference.com

Počas registrácie cez túto stránku, stačí zadať špeciálny kód: Qt22Touch!T a získate 10 % zľavu z ceny vstupenky.

Poslaním konferencií Qubit je vybudovať profesionálnu komunitu odborníkov v odvetví kybernetickej bezpečnosti vďaka nadväzovaniu kontaktov a partnerstiev prostredníctvom vysoko odborných vzdelávacích podujatí, ktoré sú charakteristické odborným prístupom a priateľskou atmosférou.