Ultimátne herné kreslo bolo navrhnuté pre najlepší herný zážitok.

Acer v minulosti viackrát šokoval a predstavil produkty značky Predator, ktoré boli navrhnuté aj kvôli tomu (alebo najmä?), aby pútali pozornosť. Spomeňme 21-palcový notebook so zaobleným displejom alebo počítač s 18-jadrovým procesorom a 4 grafickými kartami.

Tento rok sa tejto pocty dostalo hernému kreslu Acer Predator Thronos, ktoré má kovovú konštrukciu, motorizovaný kokpit, vibračnú spätnú väzbu a hmotnosť 220 kg. Acer prezentoval kreslo vo výbave s trojicou nových herných monitorov Predator XB273K so 4K rozlíšením, 144 Hz obnovovacou frekvenciou, technológiou G-SYNC a podporou štandardu DisplayHDR 400.

Acer Predator Thronos

Celý herný systém poháňal najnovší počítač Acer Orion 9000, ktorý sa čoskoro dočká konfigurácie s novými grafickými kartami GeForce RTX. Toto tvrdenie platí pre všetky počítače Orion.

Cena a dostupnosť herného kresla, ktoré sa pravdepodobne stane vlhkým snom každého herného nadšenca, však neboli oznámené.

Zdroj: Acer

Prečítajte si aj:

Minúta po minúte: Acer predstavuje novinky na výstave IFA 2018

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit

Komentáre sú uzavreté