Kryty, vhodné najmä pre fanúšikov Marveloviek, ale aj pre nás ostatných.

Samsung uviedol na trh špeciálnu edíciu krytov Galaxy Friends x Marvel, ktoré obsahujú motívy Captain America, Spider-Man, Iron Man, Marvel Logo, Marvel Comics a Avengers Comics.

Kryty sú určené na ochranu zadnej strany Galaxy S10e, S10 a S10+. Ich nasadenie dá zabrať a naozaj pevne držia so smartfónom. Zaujímavosťou nie je len ich motív podľa komiksových hrdinov ale aj NFC čip.

Po spojení so smartfónom bude automaticky rozpoznaný a po stiahnutí tematického obsahu si môžete aplikovať tému systému súvisiacu s krytom. Zmení sa pozadie, uzamknutá obrazovka ako aj ikony. Na uzamknutej obrazovke môžete mať animáciu, tá sa dá nastaviť samostatne.

Kryt nechráni displej, avšak podstatne znižuje kĺzavosť telefónu. Dať ho z telefónu dole chce poriadne veľa sily a špeciálny postup. Poškodenia smartfónu sa obávať nemusíte, uznávame ale že drží skutočne pevne a je ho horšie dať dole ako ho nasadiť.

Upozorňujeme na to v súvislosti s možnou potrebou výmeny SIM karty alebo vyberania pamäťovej karty. Bez toho, aby ste dali dole kryt sa k týmto častiam nedostanete.

Cena krytu je 39,90 EUR.

Samsung ukázal, ako vyzerá jeho keramický kryt bez aplikovania na telefón. Prinášame vám ukážku toho, aká je táto súčasť keramickej verzie Galaxy S10+.

Fotografie: Ondrej Macko

Prečítajte si aj:

Fototest Samsung Galaxy S10: Ako fotí v noci?

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.