Kúpili sme si z Aliexpressu, aby ste vy nemuseli (fake tetris)

2

V našom novom seriáli sa budeme venovať našim a aj vašim obľúbeným nákupom na Aliexpresse. Tentokrát si posvietime na fakeovú hru tetris. Objednali sme si 2 tieto megakonzoly za necelé 4 eurá a prišlo nám takéto nadupané prekvapko.

tomas_konzola_mala_nowat
Za dve eurá táto hra ponúka až 9999 hier v 1. Od formuliek až po fake tetris. Fake okrem iného aj preto, lebo ho neskladáte zhora nadol, ale opačne. Čiže všetko je pri tejto „konzole“ postavené na hlavu. Konzola sa vyznačuje aj vymakanými zvukovými efektami. Ak si pozriete naše video dokonca, zistíte, že pri testovaní vraj „troška“ rušíme.

 

Čínskymi rukami prepracované vyhotovenie.

cof

cof

 

cof

dav
Ak by ste sa predsalen rozhodli si túto konzolu kúpiť (preboha len to nie), áno skutočne ju predávajú na Aliexprese. Retro hra v retro škatuli teraz za likvidačnú cenu.

Značky:

O autorovi

Mám rád nové veci a nesmierne ma bavia nové technológie. Úplne super je, že vďaka mojej práci sa môžem venovať marketingu v spojení s tými najnovšími technológiami a robiť tak presne to, čo ma baví.

2 komentáre

  1. Mám rád TouchIt, ale tento „článok“ ma veľmi sklamal. Informačná hodnota takmer nulová, okrem dosť všeobecného oznámenia, že v konzole je všetko na hlavu, som sa nedozvedel, prečo si tú hračku za štyri eurá nemám kúpiť. Očakával by som trochu hlbší pohľad, kvalitu zhotovenia, či sú hry na jedno kopyto, alebo sa dá nájsť aj niečo zaujímavé, celkové dojmy z testovania. Lenže namiesto toho to autor odbil pár fádnymi vetami. Takýto „článok“ dokáže napísať desaťročný chalan za 10 minút, vrátane toho videa. Berte prosím môj príspevok ako vyjadrenie názoru a konštruktívnu kritiku, pretože verím, že dokážete viac ako tento paškvil (bez urážky:-)

    • Tomáš Buranský on

      V každom prípade máte pravdu, preto som tento článok ani nezaradil do rubriky recenzie či testy, lebo nemal ambíciu zrecenzovať túto hru dopodrobna, ale skôr zavtipkovať a zaspomínať na staré časy. Na druhej strane sme spomenuli, že konzola je hlučná a nekvalitne vypracovaná. Vnimajte to prosím skôr ako recesiu. Ďakujem. Tomáš Buransky

Pridaj komentár