Genesis Holm 300 RGB je jedinečný stôl určený pre hráčov hier, ktorý je vybavený množstvom dodatočných funkcií a praktických držiakov, vďaka čomu budete mať vaše príslušenstvo vždy po ruke. Naviac stôl obsahuje RGB podsvietenie, ktoré dáva najavo, že ide o kútik skutočného hráča!

Odolná a stabilná konštrukcia

Bez rozdielu na to, akú bitku práve vedieš Genesis Holm 300 RGB ťa nikdy nenechá v štichu! Stabilná konštrukcia, odolné nohy a veľká doska s premysleným rozmiestnením dodatočných držiakov vytvárajú komfortné podmienky aj počas niekoľkohodinového používania. Doska stolu je vyrobená z vysoko-kvalitného odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchom s karbónovým dizajnom, ktorá odlišuje Genesis Holm 300 RGB od bežných stolov dostupných na trhu.

Polička pre monitor

Stôl tiež obsahuje menšiu poličku pre monitor, ktorá umožňuje umiestniť monitor vyššie a zabezpečiť správne držanie hlavy, čo znižuje únavu očí a krku pri častom používaní. Pod poličkou tým vznikne dodatočný ukladací priestor pre príslušenstvo a drobnosti. Ak poličku práve nechcete používať, tak ju môžete jednoducho odskrutkovať a v prípade potreby znovu pripevniť.

Vstavaný USB rozbočovač a bezdrôtová nabíjačka

Stôl Holm 300 RGB obsahuje hneď niekoľko praktických  riešení, ktoré sú premyslene zakomponované do dosky stola. Jedným z nich je integrovaný rozbočovač s tromi portami USB 3.0, ako aj integrovaná bezdrôtová nabíjačka pre indukčné nabíjanie mobilných zariadení.

Cable management

Genesis Holm 300 RGB sa pýši vynikajúcim cable managementom, ktorý umožňuje prevziať plnú kontrolu nad všetkými káblami a udržať na stole poriadok. Dôkazom toho je vyhĺbenie v zadnej časti dosky, ktoré umožňuje udržanie kábli klávesnice, myši a iného príslušenstva na svojom mieste. O poriadok v spodnej časti stolu sa stará kovový držiak, ktorý pomestí prepäťovú ochranu so všetkými káblami.

Praktické držiaky na príslušenstvo

Tak ako sa na herný stôl patrí, Genesis Holm 300 RGB poskytuje množstvo praktických funkcií a držiakov, ktoré spríjemňujú používanie a umožňujú držať potrebné príslušenstvo na dosah ruky. Stôl Genesis obsahuje držiak na slúchadlá a gamepady, ale aj držiak na hrnček, či plechovku, vďaka ktorému chránime povrch stola pred poškodením a periférie pred náhodným poliatím kvapalinou. Montáž držiakov je univerzálny, takže si ich môžete nainštalovať na ľubovoľnej strane.

RGB podsvietenie

To, čo najviac odlišuje herný stôl Genesis Holm 300 RGB od bežných stolov, je plne ovládateľné LED podsvietenie s možnosťou nastavenia niekoľkých režimov a efektov. Pomocou pribaleného diaľkového ovládača môžete meniť farby, režimy, rýchlosť efektov a jas podsvietenia, čo vytvorí úžasnú a jedinečnú atmosféru, ktorá vás ponorí do virtuálneho herného sveta. Podsvietenie je umiestnené v spodnej časti dosky, čím neoslepuje užívateľa, ale vkusne osvetľuje priestor okolo stola.

Dostupnosť a cena

Genesis Holm 300 RGB je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov za doporučenú koncovú cenu 189 EUR vrátane DPH.

www

http://genesis-zone.com/en/product/holm-300-rgb-gaming-desk/

Vlastnosti:

  • doska stolu vyrobená odolného MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchom s karbónovým dizajnom
  • stabilná konštrukcia, odolné nohy a veľká doska s premysleným rozmiestnením dodatočných držiakov
  • menšia polička pre monitor
  • vedenie kabeláže a držiak na prepäťovú ochranu
  • integrovaný rozbočovač s 3 portami USB 3.0
  • integrovaná bezdrôtová nabíjačka pre mobilné zariadenia
  • RGB podsvietenie s diaľkovým ovládaním režimov
  • Praktické držiaky pre slúchadlá, gamepady, hrnček, alebo plechovku

Špecifikácia:
Materiál (doska): MDF
Materiál (konštrukcia): kov
Rozmery Š×H×V: 120 × 60 × 75 cm
Farba: čierna
Rozbočovač USB: 3 × USB 3.0
Maximálny prenos dát: 5 Gbps
Vstupné napätie bezdrôtovej nabíjačky: 5V 2A
Výkon bezdrôtovej nabíjačky: 10 W

Značky: