Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Baví vás fotenie a chceli by ste sa z prvej ruky dozvedieť tipy a triky, ako odfotiť čo najpôsobivejší záber? V tom prípade by vašej pozornosti nemal uniknúť špeciálny fotoworkshop, ktorého lektorom bude fotograf a známy choreograf Laci Strike. Účasť na workshope je bezplatná a môžete ju vyhrať – stačí sa zapojiť do súťaže.

Tanečník a fotograf v jednom

Hoci Laciho Strika Slovensko pozná nielen ako úspešného tanečníka a choreografa, jeho fanúšikovia vedia, že jeho veľkou vášňou je zvečňovanie pôsobivých momentov. Na jeho profile na sociálnej sieti Instagram, ktorý nesie názov papalaci_ a ktorý venoval tejto svojej záľube, ho sledujú tisíce ľudí.

Laci Strike je ambasádorom aktuálne prebiehajúcej fotosúťaže Huawei InFocus Awards 2019, kde môžete vyhrať 10 000 eur a množstvo hodnotných cien. Stačí splniť podmienky súťaže a prihlásiť fotky, odfotené smartfónom, do niektorej zo súťažných kategórií na stránke https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/sk/. Uzávierka prihlášok je 11. augusta 2019.

Pre koho je workshop určený?

Vôbec po prvýkrát sa Laci o svoj fotopríbeh a skúsenosti podelí na špeciálnom fotografickom workshope, ktorý je určený všetkým nadšencom fotografie. Bude pozostávať z teoretickej a praktickej časti a odprezentuje Laciho pohľad na fotku z jeho vlastnej, dokumentárno-reportážnej perspektívy. V neposlednom rade Laci prezradí overené tipy a triky, ako zachytiť čo najpôsobivejší záber.

Každý, kto sa zapojí do súťaže Huawei InFocus Awards 2019, má možnosť byť zaradený do žrebovania o účasť na fotoworkshope.

Kedy a kde?

Workshop sa uskutoční 20.8.2019 (utorok) o 17.00 hod. v Bratislave.  “Teší ma, že sa môžem podeliť o zážitky a príbehy, ktoré som nazbieral za niekoľko rokov, čo sa foteniu venujem. Rád sa stretnem so všetkými, ktorí prepadli fotografii tak, ako ja,” hovorí Laci Strike.

Ako sa prihlásiť na workshop?

Stačí, ak pošlete link na svoju súťažnú fotografiu na stránke Huawei InFocus Awards 2019, prípadne súťažnú fotografiu ako súbor v prílohe na adresu sutaz@ephoto.sk. Nezabudnite pripojiť svoje meno a kontaktné údaje (e-mailová adresa a telefónne číslo). Po splnení týchto podmienok budete automaticky zaradený do žrebovania o účasť na workshope s Lacim Strikeom.

Uzávierka prihlášok je 15.8.2019. Nasledujúci deň budú vyžrebovaní a kontaktovaní výhercovia.

Značky: