Lenovo Yoga Duet: Notebooky s odpojiteľnou klávesnicou a 2K displejom

0

Dva konvertibilné notebooky s rôznou výbavou a na opačnom konci cenového rozpätia.

Lenovo Yoga Duet 7i s 13″ displejom a cenou 1259 EUR. Výdrž batérie až 12 hodín. Klávesnica je odnímateľná a uchytená magnetickým konektorom. Klávesnica je BT a bude fungovať aj bez zaklapnutia do displejovej časti. Nechýba Dolby Audio, Wi-Fi 6 a LTE.

Použiť sa dá ako klasický tablet a vďaka bezdrôtovej klávesnice aj ako nástroj pre dizajnérov, ktorí veľa kreslia. Súčasťou je e-Color Pen s hmotnosťou iba 25 gramov. Pero sa pripája cez Bluetooth 5.0.

Jeho zaujímavou funkciou je možnosť natiahnutia farby do pamäti jedným tlačidlom a potom ju použiť aj v inej podporovanej aplikácii. Displej bude až do verzie 2K.

Lacnejší tablet s CPU Intel Pentium bude Lenovo Duet 3i a cenou 369 EUR.

Fotografie: Ondrej Macko

Prečítajte si aj:

Lenovo Ducati 5: Notebook v dizajne motorky Ducati

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>