Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť TCL Electronics (1070.HK), vedúca značka spotrebnej elektroniky, dnes predstavila nový rad televízorov TCL 4K QLED C63. Nové televízory s technológiou QLED a rozlíšením 4K sú navrhnuté tak, aby poskytovali ucelený prístup k zábave a k novým zážitkom na platforme Google TV. Televízory prinášajú jedinečný audiovizuálny zážitok vrátane nekonečné škály farieb. Nový rad bude najlepším spoločníkom pre filmy v HDR, športové prenosy a hranie hier vďaka technológii Game Master a podpore najnovších HDR formátov (vrátane HDR10+ a Dolby Vision). TCL C635 bude dostupný vo veľkostiach   43″, 50″, 55″, 65″ a 75″.

„TCL presadzuje technológiu Quantum Dot už od roku 2014. S radosťou dnes predstavujeme naše prvé QLED televízory pre rok 2022 ďalším zákazníkom súčasne v rôznych častiach sveta,” hovorí Shaoyong Zhang, CEO spoločnosti, TCL Electronics, a dodáva: ““Sme si istí, že naše modely roku 2022 posilnia postavenie značky TCL na globálnom trhu spotrebnej elektroniky.”

Produktový rad TCL 4K QLED TV C63 prichádza s platformou Google TV, čo znamená, že používatelia získajú stovky a tisíce možností digitálneho obsah, ktorý je generovaný streamovacími službami.

K dispozícii je aj handsfree Google Assistant, a je tak omnoho jednoduchšie televízory TCL C63 ovládať. Používateľ môže požiadať Google, aby vyhľadal filmy, streamovacie aplikácie, prehral hudobné súbory a televízor môže ovládať pomocou hlasu. Nové televízory majú taktiež aplikáciu Google Duo, jednoduchý vysokokvalitný video hovor pre každého. A konečne taktiež Miracast pre PC. Rad C63 tak umožní používateľom zobrazovať obsah z PC na ich televízoroch v rozlíšení 4K.

Rad TCL 4K QLED TV C63 posúva technológiu Quantum Dot na novou úroveň v 100% objeme farieb. Tento rad prináša vysokú hodnotu všetkým, ktorí chcú vysokú kvalitu a interaktívnu domácu zábavu ako súčasť digitálne prepojeného a inteligentného životného štýlu.

Kedykoľvek ide o zábavu, technológia Wide Color Gamut prináša jemnejšie prirodzené farby a obrazový zážitok s viac než miliardou farieb. Ultraživá obrazová kvalita radu C83 je posilnená technológiou Dolby Vision s vysokou kvalitou jasu, kontrastu, detailov a priestorovosti.

TCL C63 podporuje formáty Multi HDR a prináša najlepšiu kvalitu rozlíšenia 4K HDR a vždy podporuje najlepší formát pri sledovaní obsahu v Dolby Vision pri streamovacích službách Netflix alebo Disney+, alebo obsah v HDR 10+ na Amazon Prime Video. Súčasne technológia AiPQ aktivuje na televízoroch radu C63 plný potenciál zobrazenia s farebnou optimalizáciou v reálnom čase, kontrast pre odlišné žánre a odlišný digitálny obsah. Algoritmy strojového učenia u AiPQ zabezpečia optimalizáciu obsahu pre neprekonateľný zážitok zo sledovania v rozlíšení 4K HDR.

Pre zážitok na úrovni skutočného kina poskytuje rad TCL C63 výnimočný a pohlcujúci zvukový zážitok pódiového audio systému a necháva zvuk šíriť tromi rozmermi. Reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos prehrávajú zvuk vo viacrozmernom priestore a posadia diváka doprostred obľúbeného športového zápasu, televíznej relácie, filmu alebo videohry.

Vďaka technológii Game Master dokáže TCL C63 optimalizovať obrazovku televízora pre režim hrania videohier, navyše sú televízory TCL taktiež oficiálnym televízorom hernej série Call of Duty®. Pre skvelé hranie hier je dôležité používať televízor optimalizovaný pre hranie hier s rýchlou odozvou. HDMI 2.1 zabezpečuje kompatibilitu s najnovšou generáciou herných konzol a umožňuje funkcie, ako je ALLM (Auto Low Latency Mode) pre herné konzoly alebo pre grafické karty počítača, ktoré dovolia automaticky prepnúť do herného režimu a poskytnúť minimálne oneskorenie zobrazenia.

Konečne rad TCL C63 využíva technológiu Motion Clarity pre čistý a plynulý obraz a vylepšené zobrazenie pohybu, či už je obnovovacia frekvencia zdroja 50 alebo 60 Hz. Proprietárny softvér TCL MEMC vstupuje do hry v prípade sledovania športových prenosov, filmov s rýchlymi akčnými scénami alebo hraní videohier a napomáha obmedzovať rozostrenie rýchlych scén a znižovať stopu pohybu na minimum.

Elegantný bezrámčekový luxusný dizajn radu TCL C63 je doplnený nastaviteľným podstavcom1, ktorý umožňuje pridať soundbar alebo umiestniť televízor kdekoľvek doma.

Prednosti radu TCL C63:

4K QLED

Dolby Vision/Atmos

4K HDR PRO

60 Hz Clarity Motion

Multi HDR formát

HDR10+

Game Master

HDMI 2.1 ALLM

Motion Clarity

Zvuk ONKYO

Dolby Atmos

Google TV

Hands-free Google Assistant

Google Duo

Podporuje Alexa

Netflix, Amazon Prime, Disney+

Bezrámčekový, tenký kovový dizajn

Duálny podstavec

* Podoba produktov, jej funkcie a dostupnosť sa môže líšiť v závislosti na regióne či krajine.

[1] 55″ a väčší

Značky: