Spoločnosť LG Electronics pripravila roadshow s názvom OLED PLANET, ktorá odštartuje už tento víkend v nákupnom centre AVION v Bratislave. Spolu s roadshow začína aj akcia LG týždne. V nej si môžu spotrebitelia zaobstarať svoj nový LG SUPER UHD TV a LG UHD TV televízor so zľavou až niekoľko desiatok percent.

Máme aj exkluzívne správy pre vás. V rámci reklamnej akcie je spustená špeciálna akcia na LG OLED B8. Dodatočná zľava predstavuje 300 Eur a platí pri zadaná kódu „OLEDB8300“ na stránke predajcu NAY.

Marketingová akcia LG týždne nadväzuje na úspešnú akciu z minulého roku. Vybrané modely LG SUPER UHD TV a LG UHD TV sú do 16. 09. 2018 k dispozícii so zľavou až niekoľko desiatok percent u všetkých predajcov. Exkluzívne si môžu spotrebitelia kúpiť napríklad LG SUPER UHD TV už za 599 € a LG UHD TV už za 389 €!

SUPER UHD televízory LG ponúkajú dokonalú čiernu, vylepšené vykresľovanie obrazu, lepšie tieňové detaily a presné farby zo širokých pozorovacích uhlov. Podobne ako rad OLED televízorov, sú SUPER UHD televízory vybavené novým procesorom α (Alpha) 7, ktorý ohromí divákov ešte realistickejším obrazom so skvelou hĺbkou, ostrosťou a pozoruhodne presnými farbami. HDR obsah tak poskytuje skutočný filmový zážitok. Všetky SUPER UHD televízory sa dodávajú so zvukom ATMOS, takže zákazníci získajú nielen dokonalý obraz, ale dokonca aj kvalitný zvuk. 

Počas akcie OLED PLANET, ktorá začína už tento víkend, si môžu spotrebitelia naživo pozrieť výhody OLED technológie. O technológii OLED sa často hovorí ako o „zobrazovacej technológii budúcej generácie“, pretože emituje vlastné svetlo, čo eliminuje potrebu akéhokoľvek podsvietenia. To umožňuje výrobu moderných televízorov, ktoré definujú novú úroveň kvality obrazu, či dizajn výrobkov. Spoločnosť LG je nielen priekopníkom týchto technológií, ale dokázala ich tiež úspešne uviesť na trh. LG teraz prináša OLED technológiu ešte bližšie ku ľuďom.

„OLED PLANET je roadshow v rámci ktorej chceme formou zážitku priblížiť prémiové technológie LG OLED TV a jej benefity pre spotrebiteľov. Značka LG má ako jediná na slovenskom trhu najširšiu ponuku televíznych technológii a spotrebiteľom chceme pomôcť zorientovať sa.“ hovorí Marek Sojak.

Po bratislavskom OC Avion bude nasledovať OC Aupark Košice.  OLED PLANET sa vráti do Bratislavy začiatkom októbra.

* Konkrétne ponuky sa môžu líšiť u rôznych autorizovaných predajcov televízorov LG.

Komentáre sú uzavreté