Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Iba niekoľko mesiacov po poslednom rozšírení pokrytia služby TO.doma pokryl SWAN ďalšie malé obce.

Rýchly LTE internet si tak môžu odteraz užívať napríklad aj obyvatelia Dudiniec, Petrovian či obce Slopná. Ešte nedávno bol pritom internet „4. generácie“ dostupný len pre obyvateľov veľkomiest.

Podobne ako drahé optické pripojenie na internet, LTE internet TO.doma ponúka stabilné a vysoké prenosové rýchlosti až do 70/5 Mbit/s, čo stačí aj tým najnáročnejším domácim užívateľom. Na rozdiel od ťahania kábla cez záhradu alebo cez byt, TO.doma vyžaduje iba externú anténu o veľkosti jedného listu papiera, ktorá sa umiestni na fasádu domu.

„Služba TO.doma patrí medzi najobľúbenejšie, a preto neustále rozširujeme našu infraštruktúru tak, aby sme pokryli aj čoraz menšie a od okresných miest vzdialenejšie slovenské obce,“ hovorí riaditeľ pre stratégiu SWANu Jozef Lasz. Práve obyvatelia v menších obciach sú často odkázaní na malý výber pripojenia na internet, ktoré býva navyše často pomalé a nestabilné.

SWAN najnovšie plne pokryl službou TO.doma tieto mestá a obce:

Beharovce (okres LE) Bijacovce (okres LE) Dolný Lieskov (okres PB) Drienovská Nová Ves (okres PO) Dudince (okres KA) Giraltovce (okres SK) Hokovce (okres LV) Hontianske Tesáre (okres KA) Horný Lieskov (okres PB) Kendice (okres PO) Kračúnovce (okres SK) Krásny Brod (okres ML)
Lužany pri Topli (okres SK) Ňagov (okres ML) Ordzovany (okres LE) Petrovany (okres PO) Podvysoká (okres CA) Slopná (okres PB) Staškov (okres CA) Studenec (okres LE) Sverepec (okres PB) Sverepec – Lazy (okres PB) Terany (okres KA)

Služba TO.doma je dostupná pre obyvateľov 350 miest a obcí na Slovensku. Dostupnosť služby na konkrétnej adrese si môžu zákazníci overiť na www.swan.sk, vo všetkých SWAN CENTRÁCH alebo zavolaním na linku zákazníckej starostlivosti na tel. č.: 0650 123 456, voľba 1. Rýchly internet si môžu zákazníci kúpiť na predajných miestach SWANu alebo objednať prostredníctvom webovej stránky www.swan.sk.

Značky: