Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Panasonic pripravila špeciálnu akciu. Každý, kto si do 31. júla 2015 zakúpi fotoaparát radu LUMIX G, získa predĺženú, päťročnú záruku kvality. Fotoaparáty radu LUMIX G predstavujú najpokročilejšie bezzrkadlovky značky Panasonic, ktoré umožňujú užívateľsky prívetivým spôsobom zachytiť všetky dôležité okamihy Vášho života.

Aby vyšla svojim zákazníkom v ústrety, ponúka spoločnosť Panasonic k fotoaparátom LUMIX G záruku na dobu 5 rokov. Ak ju chcete využiť, stačí, ak sa prrostredníctvom účtenky potvrdzujúcej kúpu fotoaparátu LUMIX G v ľubovoľnej predajni v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvátsku alebo Srbsku zaregistrujte na stránke lumixg.panasonic5y.com.  Registrácia musí byť vykonaná do 30 dní od nákupu. Do 72 hodín od registrácie dostane účastník akcie e-mail so žiadosťou o potvrdenie. Ako doklad o predĺžení záruky slúži osvedčenie o predĺženej záruke stiahnuté z internetových stránok, vytlačené a uchovávané spoločne s dokladom o kúpe fotoaparátu (účtenkou alebo faktúrou).

LUMIX G je najvyspelejší rad bezzrkadloviek značky Panasonic s najväčším systémom objektívov na trhu, ktorý užívateľa ohromí inovatívnymi technologickými riešeniami a atraktívnym dizajnom.

Ktorý model si mám vybrať?

LUMIX GF7 je elegantný DSLM fotoaparát s výklopnou obrazovkou a funkciami pre autoportrét. Fotoaparát ponúka pôsobivú kvalitu obrazu. Ľahko sa používa a je doslova nabitý funkciami, ktoré Vám umožnia ďalej vylepšiť Vaše tvorivé fotografovanie bez akýchkoľvek obmedzení. Jednou z jeho funkcií je režim „selfie“ s možnosťou okamžitého zdieľania fotografií s rodinou a priateľmi.

LUMIX GH4 je hybridný fotoaparát ideálny pre fotografovanie a natáčanie videa. Tento prístroj umožňuje záznam videa v rozlíšení 4K rýchlosťou 24 alebo 30 snímok za sekundu. Tento model slušne konkuruje najmodernejším kamerám a disponuje výmennými objektívmi. Okrem toho je ľahký a ľahko ovládateľný. Vynikajúce parametre a konštrukcia tohto modelu stierajú hranice medzi fotoaparátmi pre bežných spotrebiteľov a pre profesionálov.

LUMIX GM5 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú fotoaparátom doplniť svoj jedinečný štýl a zároveň dosiahnuť vysoko kvalitných fotografií a videa. Je vhodný pre dizajnérov hľadajúcich inšpiráciu na mnohých rôznych miestach aj pre vášnivých cestovateľov, ktorí chcú mať svoj fotoaparát vždy po ruke. Jedná sa o veľmi kompaktný a vysoko užitočný fotoaparát systému Micro Four Thirds. Hľadáčik so živým náhľadom má 100% pokrytie a snímač Digital Live MOS ponúka rozlíšenie 16 megapixelov.

Retro fotoaparát LUMIX GX7 určite uspokojí milovníkov módnych prístrojov. Pokročilé funkcie tohto prístroja s vymeniteľnými objektívmi umožnia užívateľovi ľahko zvládnuť fotografické zručnosti. Systém automatického zaostrovania „Light Speed ​​AF“ zase zjednodušuje precízne zachytenie dynamických scén v exteriéri. Tento AF systém s detekciou kontrastu zabezpečí vysokú rýchlosť a presnosť potrebnú pre zachytenie prechodných detailov. Model je ideálnou voľbou pre zlé svetelné podmienky, pri ktorých umožňuje urobiť snímky nočného mesta plné energie, aj fotografie zachytávajúce východ slnka.

LUMIX GM1 s veľkým snímačom Digital Live MOS a so systémom Micro Four Thirds ponúka veľmi kompaktnú a čistú konštrukciu a mimoriadnu kvalitu snímok. LUMIX GM1 zaznamenáva obraz s realistickými detailmi a vo vynikajúcej kvalite vďaka vysokej vernosti farieb. Maximálna rýchlosť záznamu 240 fps s kontrastným automatickým zaostrovaním umožňuje dosiahnuť vysokú prevádzkovú rýchlosť.

Vďaka presnému systému automatického zaostrovania „Light Speed ​​AF“ poskytuje LUMIX GF6 vysokú vernosť dynamických objektov. Pre ľudí, ktorí chcú s fotografovaním experimentovať, je ideálna sada 19 efektových filtrov, funkcia animácie zastaveného pohybu a režim pre autoportrét.