Vianočné výpredaje na Slovensku tento rok vypuknú už v utorok 25. decembra. Pokryjú celý sortiment tovaru a očakávame, že dosiahnu až 70 %. Kamenné predajne musia byť na Slovensku zatvorené, ale pre eShop to zatiaľ neplatí. 

„Povianočné výpredaje budeme tento rok štartovať hneď 25. decembra v prvý vianočný sviatok a potrvajú do polovice januára. Výrobky do výpredajov budeme postupne pridávať a ponuku top produktov obmieňať, preto sa určite oplatí nás sledovať po celú dobu výpredajov, ako v e-shope, tak na našich predajniach. Zákazníci, ktorí nájdu pod stromčekom darčekovú kartu Datart, ju môžu v rámci výpredajov veľmi dobre zhodnotiť,“ hovorí Iva Pavlousková, tlačová hovorkyňa Datartu. Okrem zliav bude Datart ponúkať aj splátky bez navýšenia.

V priebehu prvého i druhého vianočného sviatku budú síce predajne zatvorené, ale v e-shope budú zľavnené produkty k dispozícii hneď 25. decembra. Všetky predajne na Slovensku sa opäť otvoria 27. decembra.

„Vianočné výpredaje sú u nás už tradične veľmi obľúbené. Tento rok pripravujeme maxi výpredaje predovšetkým mobilných telefónov, veľkých televízorov, herných konzol, kávovarov. Na veľké zľavy sa môžu zákazníci tešiť aj u veľkých domácich spotrebičov, ako sú práčky, chladničky a sušičky,“ dopĺňa Iva Pavlousková. Cieľom výpredajov je vyprázdniť sklady a uvoľniť tak miesto pre nákup nového tovaru na ďalšiu sezónu.

 

Značky: