Messenger a Instagram sa spájajú, posielanie správ bude spoločné

0

Novinka ohlásená už v lete teraz dostáva reálne kontúry.

Zo strany Facebooku ako spoločnosti je to logický krok. Je vlastníkom oboch aplikácií a používatelia tak dostanú všetko pod jednu strechu. Viac z toho bude ťažiť Instagram, kde priame správy dostanú presne také možnosti, ako máte pri posielaní správ cez Messenger. O tom, ako bude spojenie vyzerať, informoval Facebook na svojich stránkach.

Spojenie je obojsmerné, teda správy z IG si prečítate aj na Messengeri a naopak. Z toho plynie aj výhoda v možnosti prečítať si správy z Messengeru na IG aj keď nemáte Messenger nainštalovaný.

Zmena zatiaľ neprebehla u všetkých, v našom prípade na aktualizáciu čakáme. Podľa vyjadrenia firmy sa nová aplikácia distribuuje vo vybraných krajinách, celosvetová distribúcia bude uvoľnená v najbližšom čase.

Zdroj: Facebook

Prečítajte si aj:

FarmVille na Facebooku definitívne končí

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár