FarmVille na Facebooku definitívne končí

0

Po 11 rokoch úspešného hitu je tu jeho koniec.

Dôvod je veľmi jednoduchý. Adobe končí s technológiou Flash a chrtom k nej sa obracajú aj internetové prehliadače. V súčasnosti totiž musíte Flash povoliť. Táto riziková no zároveň aj užitočná technológia je v predvolenom nastavení každého prehliadača zamietnutá. Až na upozornenie zo strany prehliadača sa dá pre danú stránku povoliť a tá ju bude môcť využívať.

Zynga na svojom blogu uviedla práve tento fakt a teda finálny dátum bude aj finálnym koncom Flashu ako takého. Definitívny termín je teda 31. december 2020. Zaujímavosťou je, že Zynga bude stále podporovať platby v hre a to do 17. novembra 2020.

Herná séria ako taká nekončí, stále tu máte možnosť zahrať si Farmville 2: Tropic Escape alebo napríklad Farmville 2: Country Escape alebo najnovšie dielo FarmVille 3. Nie sú viazané na použitie spomínanej technológie.

Zdroj: Zynga

Prečítajte si aj:

Facebook umožňuje zálohovať fotografie a videá do Dropboxu

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár