Microsoft Edge bude podporovať zdieľanie cez QR kódy

0

Termín predstavenie finálnej verzie sa blíži, uvidíme koľko funkcií bude v plnej prevádzke.

Zdieľanie URL odkazu internetových stránok cez QR kód je totiž jednou z ďalších funkcií, ktorá sa práve objavila. Aspoň podľa príspevku na Reddite, kde je vidno nastavenie tejto položky. Novinku nájdete vo vývojovej verzii Edge Canary.

Teda verzii, ktorá je kompilovaná každý deň, verzia Dev každý týždeň a Beta verzia každých 6 týždňov. Treba ale zohľadniť fakt, že okrem noviniek obsahuje aj najviac chýb a nedostatkov. Na druhú stranu je to príležitosť, ako si vyskúšať najnovšie funkcie.

Obrázok pochádza z verzie Edge Canary 81.0.368.0. Aktuálna beta verzia je zatiaľ s číselným označením 79.0.309.54. K aktivácii tlačidla na QR kódy sa dostanete cez edge://flags a vyhľadaním položky Enable sharing page via QR Code.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Microsoft Edge sa bude dať stiahnuť cez Windows Update

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár