Microsoft Office ponúkne vylepšený výber farieb

0

Lepšie definovanie farieb alebo zistenie HEX údaja využijete napríklad pri zdieľaní farby.

Nielen weboví programátori ale aj ostatní, ktorí potrebujú definovať vybranú farbu, majú teraz ďalšiu možnosť. Doteraz ste mohli takisto zdieľať informácie o farbe cez údaje RGB alebo HSL. Teraz vám na to postačí skopírovať jedno hexadecimálne číslo.

Server WinAero prišiel s informáciou o novej verzii Office, ktorá obsahuje editačné pole s hexadecimálnym zápisom vybranej farby písma. Potrebujete na to byť v programe Office Insider a konkrétne sa novinka týka verzie Preview build 12615.20000.

Novinka je pomerne nenápadná, porovnať sa dá na obrázkoch pod týmto textom. Vľavo je štandardné výberové okno farieb v aktuálnej verzii Office 365, vpravo vo verzii Office Insider.

Zdroj: WinAero

Prečítajte si aj:

Microsoft sprístupnil vynovený Office pre Android a iPhone (DOPLNENÉ)

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>