Microsoft sprístupnil vynovený Office pre Android a iPhone (DOPLNENÉ)

2

Doplnené 20. 2. 2020: Nová aplikácia je dostupná už aj pre iPhone. Pre iPady zatiaľ nie je optimalizovaná.

Novú aplikáciu testoval od novembra minulého roka.

Microsoft v minulosti vydal aplikáciu Office pre Android a iOS, ktorá v sebe obsahovala kancelárske nástroje Word, Excel a PowerPoint. Neskôr sa tieto nástroje rozhodol vydať vo forme samostatných aplikácií a teraz sa opäť vracia ku konceptu jedného balíka.

Vynovený Microsoft Office je teraz dostupný pre každého používateľa smartfónov so systémom Android a obsahuje moderné verzie nástrojov Word, Excel, PowerPoint a tiež aj integráciu služby Rýchle poznámky a Office Lens. Nová aplikácia vám tak efektívne dokáže nahradiť 5 samostatných aplikácií, ktoré ste predtým museli mať v telefóne, aby ste využívali rovnaké funkcie.

Nový Office pre Android tiež umožňuje prenos súborov medzi telefónom a počítačom, resp. medzi smartfónmi, extrahovanie textu z obrázkov, vytváranie a podpisovanie PDF súborov a tiež konverziu obrázkov a dokumentov do PDF.

Google Play
App Store

Stiahnite si vynovený Office pre iPhone a Android

Zdroj: Obchod Play

Prečítajte si aj:

Všetko na jednom mieste: Microsoft pripravuje pre Android novú kancelársku aplikáciu

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

2 komentáre

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>