Microsoft Teams zvyšuje limit počtu používateľov

1

Nárast počtu používateľov Teamsov podnietil firmu pridať kapacity spoločné chatu.

Celosvetová pandémia označovaná ako COVID-19 mala za dôsledok nárast používania aplikácií na telefonovanie a videokonferencie cez internet. Svoje o tom vie aj Microsoft s aplikáciou Teams. Tá má teraz viac ako 75 miliónov používateľov denne, kým v marci to bolo „len“ 44 miliónov, dodáva server MSPoweruser.

V tejto súvislosti pridala maximálny počet skupinového chatu (písaného textu) na 250 používateľov. Doteraz bol limit obmedzený na 100 účastníkov. Aby sa predišlo rozptyľovaniu počas chatovania, Microsoft zároveň vypína automatické odpovede cez program Outlook, zobrazovanie tzv. typing indikátora, keď niekto píše správu a iné potvrdenia.

To už keď chat presiahne kapacitu 20 ľudí. Maximum používateľov na telefonovanie zostáva obmedzený na 20. Limity sa netýkajú príloh, ktoré medzi sebou zdieľajú.

Zdroj: MSPoweruser

Titulný obrázok: Tom Talks Blog

Prečítajte si aj:

Uľahčite si zdieľaný život a HomeOffice s Microsoft Teams – krok po kroku

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Tento nástroj už používam druhý mesiac, keďže som na homeoffice. Môžem povedať, že aplikácia je fajn nápad, len trošku ťažkopádna, zbytočne náročná na ovládanie (nehovorím, že náročná, ale dalo by sa to ďaleko zjednodušiť) ale verím, že detaily sa dotiahnu. Pre firmu je to celkom dobrá voľba, krásne spojené s outlookom, ešte raz, nápad super. Som presvedčený, že toto bude jedna z najhlavnejších firemných aplikácii, ak to MS nepokašle. Má meganašliapnuté

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>