Microsoft ukázal, ako bude vyzerať nová ponuka Štart

1

Ponuka Štart sa vyvíjala vždy, no bolo to v rámci hlavných verzií Windows.

Nový operačný systém vždy znamenal upravenú ponuku Štart. Inak tomu nie je ani pri Windows 10, no zmeny nie sú tak dramatické. Nové možnosti a jemná funkcionalita pribúda postupne. Je naviazaná na hlavné aktualizácie Windows 10, ktoré sú uvoľňované každého pol roka.

Na facebookovej stránke Microsoft 365 FB sa objavila ukážka toho, ako bude vyzerať nadchádzajúce menu. Zatiaľ nie je dostupné ani vo verzii pre testy v rámci testovacích verzií programu Insider. Je tu síce predpoklad uvedenia tohto vzhľadu už na jeseň pri ďalšej veľkej aktualizácií, no nepredpokladáme taký skorý nástup.

Ako si nový dizajn predstavuje Microsoft, je vidieť na nasledujúcich obrázkoch:

Zdroj: Microsoft 365 FB

Prečítajte si aj:

Preinštalujte si Windows 10 priamo z internetu

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Marek Hrabovský on

    Prepracovaná ponuka štart ma nenadchla, neprekvapila ani neohúrila. Tento typický redmondský zakomplexovaný prístup zmeny vzhľadu funguje od 90-tich rokoch a jediné prečo to robia je iba zisk. Ako dlho to chcú robiť ukáže až čas. Nenadarmo sa vraví pýcha predchádza pád.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>