Oficiálne: Microsoft ukáže budúcnosť systému Windows už 24. júna

0

Digitálna tlačová konferencia bude trvať od 17:00 do 17:45.

Microsoft začal posielať pozvánky pre médiá na tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční 24. júna o 17:00 a bude zameraná na budúcnosť operačného systému Windows. Konferencie sa zúčastní CEO Microsoftu Satya Nadella a riaditeľ produktov Panos Panay.

Nadella nedávno prisľúbil, že Microsoft čoskoro predstaví „ďalšiu generáciu systému Windows„, pričom pripravovaná aktualizácia by mala byť jednou z najdôležitejších aktualizácií pre Windows za poslednú dekádu. Špekuluje sa o vizuálnych vylepšeniach používateľského rozhrania a očakáva sa aj vynovený obchod Microsoft Store. Oficiálna pozvánka na virtuálnu tlačovú konferenciu naznačuje aj zmenu loga. 

Tlačovú konferenciu, na ktorej Microsoft predstaví budúcnosť systému Windows, budeme sledovať aj my a následne vám prinesieme všetky dôležité informácie.

Windows 10

Pozvánka na virtuálnu tlačovú konferenciu naznačuje zmenu loga systému Windows. Zdroj: Microsoft

Zdroj: Microsoft

Prečítajte si aj:

Microsoft čoskoro predstaví novú generáciu systému Windows

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár