Fotochromatické okuliare WILEY X OZONE v sebe kombinujú prvky extrémne odolných ochranných okuliarov so športovo outdoorovými vychytávkami a so štýlovou eleganciou.

Ako všetky okuliare WILEY X sú aj okuliare OZONE certifikované podľa prísnych štandardov ANSI. Kopírujú tak zakrivenie tváre, perfektne sedia a zaistia špičkovú ochranu pred slnkom, prachom, vetrom a ďalšími negatívnymi vplyvmi okolia.

Okuliare WX Ozone
Okuliare WX Ozone

Fotochormatické šošovky reagujú na intenzitu UV žiarenia. Podľa sily slnečného svitu prepustia k očiam len 8 % svetla pri jasnom počasí alebo až 81 % svetla pri zlých svetelných podmienkach. Okuliare sa tak okrem iného dobre hodia pri šoférovaní áut, motoriek, ale aj pri jazde na bicykli a ďalších aktivitách, kedy musia oči reagovať na meniace sa svetelné podmienky.

Odnímateľné penové tesnenie dokonale priľne k tvári a nepustí k očiam vietor, prach ani bočné svetlo. Zároveň je toto tesnenie vybavené CLICK A.I.R. systémom, ktorý umožní ľahko a rýchlo priestor pod okuliarmi otvoriť a predísť zahmlievaniu šošoviek.

Cena: 190 Eur

Zdroj: SaveTheDay.sk

Prečítajte si tiež

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.