Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Od 17.februára 2021 prináša spoločnosť M Motors SK na slovenský trh hneď dve novinky v podobe predĺženej záruky na svoj ikonický pick-up Mitsubishi L200 a doplnkového paketu výbavy „L200 PLUS“ pre zvýšenie výkonu motora.

7 rokov / 150 000 km – Výnimočnosť tohto predĺženia záruky na 7 rokov / 150 000 km spočíva v tom, že po celý čas jej trvania zaručuje svojmu majiteľovi, resp. vozidlu, krytie v rozsahu plnej továrenskej záruky. Pri vzniku závady sú opravy na rozdiel od originálnej záruky výrobcu preplácané v komerčných cenách. Podobné podmienky nikto z našich konkurentov stále neponúka.

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200

„Zavedením oboch noviniek pre model L200 zabezpečíme nielen jeho lepšiu konkurencieschopnosť v rámci segmentu pick-upov, ale aj zvýšenie zostatkovej hodnoty a tým aj atraktivity pre potenciálnych súkromných aj fleetových zákazníkov“, komentuje Jozef Dančo, riaditeľ M Motors SK.

173 k / 502 Nm – Paket „L200 Plus“

Aby sme rozšírili a zatraktívnili našu ponuku, prinášame na trh doplnkový paket výbavy pre zvýšenie výkonu motora obľúbeného modelu L200. Pre toto navýšenie zo súčasných 150 koní na 173 koní využívame patentovanú vysoko spoľahlivú technológiu úpravy parametrov motora od spoločnosti Steinbauer. Jednotka je prispôsobená priamo na parametre Mitsubishi L200, kde prináša ich významné zlepšenie, pri zachovaní plynulého priebehu v celom spektre otáčok. Certifikácia je zaručená schváleniami TÜV Austria.

„Výkonom sa približujeme našej hlavnej konkurencii, avšak hodnotou krútiaceho momentu sme teraz najlepší. V spojení s nízkou hmotnosťou nášho vozidla je to prísľub veľmi slušnej dynamiky, na ktorú zákazníci budú určite pozitívne reagovať „dodáva Dančo.

Ako dodatočne montované príslušenstvo bude paket „L200 PLUS“ v ponuke v cene 1 199 EUR s DPH.

Miroslav Illéš

Miroslav Illéš
OUTDOOR | PRÍRODA | AUTOMOBILY | TECHNOLÓGIE