Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Na konci februára oslávia sesterské televízie Mňam a Mňau TV narodeniny. Kým kulinárske Mňam TV oslávia už tretie narodeniny, mladší kanál Mňau TV čakajú druhé. Pri tej príležitosti obe televízie obmenia svoj existujúci program a dajú tak svojim divákom darčeky vo forme úplne nových relácií.

Najmä Mňam TV spolu s výročím výrazne obohacuje svoj existujúci program.

„Tretie a druhé narodeniny oboch televíznych staníc pre nás boli príležitosťou zamyslieť sa nad budúcnosťou našich kanálov. Zvlášť do Mňam TV sme priniesli úplne nové tváre a zahraničné show. Verím, že si naši diváci užijú od 26. februára nové show na Mňam TV,“ hovorí Pal Milkovics, CEO S & P Broadcasting.

Správnou technikou pečenia a varenia divákov majstrovsky prevedie obľúbená americká kuchárka Martha Stewart. Na sladké dezerty sa zameria aj nová tvár Sophie Dahlová. Množstvo jednoduchých receptov na každý deň ponúkne inšpiratívna Nigella Lawson aj austrálsky kuchár Bill Granger, či Lorraine Pascale.

Na Mňam TV sa vracajú aj divácky obľúbené tváre ako je Haylie Duff, Jamie Oliver alebo napríklad Annabel Langbein a to v pokračovaní svojich šou alebo v úplne nových reláciách.

Na Mňau TV pribudnú v programe nové sekcie V kostýme, Čas odpočinku, Zvieratká a technológie a Čas na desiatu.

Posledným a určite nie zanedbateľným darčekom, ktorý spoločnosť prevádzkujúca televízne kanály Mňam a Mňau pre svojich divákov pripravila, je úplne nový kanál Kutil TV.

O Mňam TV

TV Mňam spustila svoje vysielanie na začiatku roka 2015. Vo vysielaní Mňam TV nájdete zábavné a vzrušujúce relácie z oblasti varenia a životného štýlu. Prvý český televízny kanál o varení pozerá pod pokrievku tým najlepším kuchárom, takže každý pri televíznej obrazovke môže variť spoločne s nimi.

O Mňau TV

TV Mňam na jar minulého roku doplnil druhý kanál, TV Mňau. Hlavnou náplňou televízneho vysielania sú predovšetkým zábavné a roztomilé videá zo zvieracieho sveta. Videá rozdelené do kategórií ako Čas na hranie, Deti a miláčikovia, Zvieratká v divočine a ďalšie sú hlavným programom pre celú rodinu. Aj sami diváci zasielajú videá so svojimi miláčikmi, ktorí sú hlavnými hviezdami Mňau TV.

O Kutil TV

Kutil TV – už čoskoro odštartuje na českom a slovenskom trhu prvý DIY, alebo „Urob si sám“ televízny kanál. Kutil TV bude zameraný na hobby, architektúru, interiérový dizajn a záhradu. Ponúkne rozmanité relácie cielené na mužov aj ženy, ktorých zaujímajú kreatívne nápady z celého sveta na rekonštrukciu a skrášlenie domov, bytov i záhrad.

 O spoločnosti S & P Broadcasting a.s.

S & P Broadcasting a.s. je český a slovenský prevádzkovateľ televízneho vysielania a mediálnych služieb. Riadi televízne kanály Mňam TV a Mňau TV. Vo vedení spoločnosti je CEO Pal Milkovics, ktorý má dlhoročné skúsenosti s televíznou produkciou, predovšetkým zo zahraničia.

Značky: