Monitorovanie UV žiarenia

0

My Skin Track UV od La Roche-Posay je nositeľný elektronický senzor, ktorý je určený na sledovanie expozície UV žiarenia. Aktualizácia údajov je v reálnom čase a dáta sa v telefóne uschovávajú až po dobu 3 mesiacov. Môžete tak sledovať trend vývoja expozície. My Skin Track UV spolu s mobilnou aplikáciou pre iOS a Android potom zobrazujú osobné dáta súvisiace s UV expozíciou, ale aj teplotu, vlhkosť, množstvo peľu a znečistenie. Následne aplikácia poskytne odporúčania ako sa starať o pleť. Senzor na svoje fungovanie nepotrebuje batériu, je totiž aktivovaný samotným slnkom a napájaný zo smartfónu s využitím technológie NFC.

Snímač nie je treba zapínať ani vypínať. Aj keď ho nebudete používať dlhšiu dobu, neovplyvní sa jeho funkčnosť. Snímač má rozmery 12 × 6 mm a pomocou spony sa dá umiestniť napr. na retiazku na krk, na kabelku alebo golier na košeli. Vždy preň nájdete miesto a pritom odoláva vode.

Cena: 59,99 €

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>