Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Motorola a Brooklyn Nets vytvorili nové partnerstvo, ktoré na začiatku základnej sezóny NBA 2020-21 spojí tieto dve svetové značky. Ikonické „batwing“ logo spoločnosti Motorola bude votkané do ľavého predného ramena všetkých dresov klubu Brooklyn Nets.

Okrem toho, že sa Motorola stane oficiálnym partnerom Nets v rámci dresov, bude mať popredné umiestnenie v podbrušnej oblasti tréningových dresov tímu, čo je pre tím NBA pri tomto tipe dresov novinka. Motorola bude mať stále zastúpenie na domácom ihrisku Nets a bude mať príležitosť uviesť alianciu na medzinárodnom trhu ako súčasť medzinárodného tímového marketingového programu NBA. Spoločnosť Motorola bude tiež oficiálnym partnerom pre smartfóny tímu Brooklyn Nets s úmyslom ešte viac zviditeľniť milovaný smartfón razr.

Partnerstvo, ktoré má cieľ

Najunikátnejším aspektom tohto partnerstva je, že spoločnosť Motorola a Nets brooklynskej komunite prinesú vzdelávacie programy STEM pre nedostatočne vzdelanú mládež a tiež darovanie smartfónov Motorola na podporu dištančného vzdelávania pre študentov bez domova, čo je viac ako 100 000 študentov v systéme verejných škôl v New Yorku. Navyše, vedúci pracovníci spoločnosti Motorola sa okrem toho zúčastnia série vzdelávacích prednášok s miestnou organizáciou, ktorá pomôže povzbudiť mladých študentov, aby zvážili a preskúmali kariérne príležitosti v programe STEM.

 

Značky: