motorola razr 2 dostane väčšie displeje a podporu 5G

0

Druhá generácia motorola razr môže byť na trh uvedená už v septembri.

Spoločnosť motorola doteraz neodhalila žiadne podrobnosti o modeli razr 2 (neoficiálne označenie). Nové informácie však prezrádzajú, že skladateľný smartfón bude mať oproti predchodcovi vo svojej výbave väčšie displeje.

Podľa generálneho riaditeľa divízie Display Supply Consultants (DSCC) Rossa Younga, bude mať razr 2 6,7-palcový hlavný displej, ktorý je o 0,5-palca väčší ako má súčasný razr. Young tvrdí, že vonkajší displej razr 2 bude mať rovnako väčšiu uhlopriečku, ale neodhalil jej presný rozmer.

Súčasný razr je vybavený 2,7-palcovým sekundárnym displejom a spoločnosť motorola sa bude v najnovšej pripravovanej verzii snažiť maximalizovať jeho plochu na vonkajšej strane zariadenia. Motorola razr nepodporuje 5G siete, ale dohady naznačujú, že razr 2 už príde s ich podporou, vďaka čipsetu Snapdragon 765.

Motorola Razr

Porovnanie staršej a novšej verzie motorola razr

K ďalším parametrom patrí 8 GB pamäte RAM, 256 GB úložného priestoru, Android 10, 48 Mpx hlavný fotoaparát a 20 Mpx selfie fotoaparát.

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Podcast Dotyk: Zo zákulisia mobilných operátorov (16. diel)

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>